کد خبر: ۲۲۶۹۹۵
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
کاپیتان سابق منچستر یونایتد بار دیگر به انتقاد از سر آلکس فرگوسن پرداخت و تاکید کرد که این مربی را نخواهد بخشید.
کاپیتان سابق منچستر یونایتد بار دیگر به انتقاد از سر آلکس فرگوسن پرداخت و تاکید کرد که این مربی را نخواهد بخشید.

به گزارش اعتدال و به نقل از تایمز، روی کین یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه منچستر یونایتد به شمار می‌آید. کاپیتان ایرلندی که ۱۳ سال برای شیاطین سرخ بازی کرد و افتخارات و عناوین زیادی با پیراهن این تیم به دست آورد. کین در سال پایانی دوران بازیگری خود مجبور شد منچستر یونایتد را ترک کند. او راهی سلتیک شد و تنها بعد از ۱۰ بازی با پیراهن این تیم از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

روی کین حاضر نیست فرگوسن را به این خاطر که اجازه نداد او با پیراهن منچستر یونایتد از دنیای فوتبال خداحافظی کند ببخشد.

او بار دیگر به انتقاد از سرمربی سابق خود پرداخت و گفت: من به هیچ وجه فرگوسن را نمی‌بخشم و چنین چیزی را به صراحت اعلام می‌کنم. هرچند ممکن است بعضی از افرادی که فرگوسن را مقدس می‌شمارند به این خاطر از من بدشان بیاید اما من توجه‌ای نمی‌کنم چرا که نظر خودم را بیان می‌کنم.

او ادامه داد: من باید در قبال ظلمی که شد از خودم دفاع کنم. بعضی می‌گویند فرگوسن رفتار انسان دوستانه و خاصی با شاگردان خود داشت اما این یاوه‌ای بیش نیست. می‌گویند فرگوسن همه توجه و وقت خود را صرف یونایتد کرد اما او خودش را فراتر از هر چیزی قرار می‌داد. پسر فرگوسن مدال قهرمانی با یونایتد برد چون پسر فرگوسن بود.

روی کین در پایان گفت: می‌گویند فرگوسن در شرایط سخت به فکر من بود اما او هیچ کاری برایم نکرد. زمانی که ۳۴ سال سن داشتم و به پایان دوران بازیگری خود نزدیک شدم فرگوسن من را غافلگیر کرد و گفت که "روی" باید بروی.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری