کد خبر: ۲۲۶۹۵۹
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
با اعلام تاج، ریس فدراسیون فوتبال، قانون ۹۰-۱۰ در دربی روز ۳۱ شهریور اجرایی خواهد شد.
با اعلام تاج، ریس فدراسیون فوتبال، قانون ۹۰-۱۰ در دربی روز ۳۱ شهریور اجرایی خواهد شد.

به گزارش اعتدال به نقل از شفقنا، با وجود آنکه دربی پایتخت همواره در لیگ برتر به صورت بازی رفت و برگشت برگزار می شود و تیم میزبان و مهمان مشخص می شود اما همواره از قانون ۵۰-۵۰ برای استقرار هواداران استفاده می شد.

سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به دنبال تغییراتی که امسال داده تصمیم گرفته که برای نخستین بار قانون ۹۰-۱۰ در دربی روز ۳۱ شهریور اجرایی خواهد شد.

به این ترتیب با توجه به اینکه استقلال میزبان این دیدار حساس است ۹۰ درصد ورزشگاه در اختیار آبی پوشان خواهد بود تا با پر کردن آن شرایط را برای تیم مقابل سخت کنند و به دنبال پیروزی و کسب سه امتیاز باشند.

یکشنبه ۳۱ شهریور ۹۸
استقلال تهران – پرسپولیس تهران – ساعت۱۸:۴۵- ورزشگاه آزادی تهران

به نظر می رسد که هافبک عراقی سرخ پوشان از دیدار بعدی به ترکیب اصلی تیمش برخواهد گشت.

بشار رسن بعد از مدتها آسیب دیدگی در دیدار برابر تراکتور سازی فرصت بازی پیدا کرد.

این هافبک عراقی در این دیدار حساس به عنوان بازیکن تعویضی و در نیمه دوم به میدان رفت.

با جدایی سروش رفیعی از پرسپولیس خلا یک بازیکن بازیساز به شدت در میانه میدان سرخ پوشان احساس می شد و به نظر می رسد که بشار بهترین بازیکن برای این پست است.

امید عالیشاه در کنارها بازیکنی خوب و تاثیر گذار است اما بازی کردن به عنوان هافبک بازیساز در کنار احمد نوراللهی وظیفه ای نیست که او به خوبی از عهده آن برآید و به همین خاطر هم کالدرون بشار را به جای او به میدان فرستاد.

رسن در چند دقیقه ای که در نیمه دوم به بازی کرد عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و ثابت کرد که رفته رفته به روزهای اوج خود نزدیک می شود. او با ۴ شوت به سمت دروازه تراکتور بیشترین شوت را به نام خود در هفته دوم ثبت کرد.

هافبک عراقی پرسپولیس ضربه آزاد دیدنی هم زد که توپ او با واکنش بسیار خوب رشید مظاهری به بیرون فرستاد شد تا تراکتور سازی پیروز این بازی حساس شود.

بشار رسن بعد از بازی هم ستایش کالدرون را به دنبال داشت. هر وقت این بازیکن عراقی در ترکیب پرسپولیس بازی می کند با توجه به علاقه زیادی که به بازی هجومی دارد و البته سرعت و تکنیک بالایی هم دارد پرسپولیس رو به جلو و هجومی بازی می کند.

کالدرون نشان داده که علاقه زیادی به بازی هجومی دارد و طبیعی است که بازیکنی مانند بشار رسن هم به ترکیب اصلی پرسپولیس برگردد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری