کد خبر: ۲۲۶۵۲۹
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
توماس توخل در نشست خبری پیش از بازی پاری سن ژرمن و تولوز اعلام کرد مهاجم برزیلی می‌تواند به میدان برود اما حضورش به تصمیم باشگاه بستگی دارد.
توماس توخل در نشست خبری پیش از بازی پاری سن ژرمن و تولوز اعلام کرد مهاجم برزیلی می‌تواند به میدان برود اما حضورش به تصمیم باشگاه بستگی دارد.

به گزارش اعتدال و به نقل از آس، توماس توخل در نشست خبری پیش از بازی پاری سن ژرمن و تولوز فهرست بازیکنانی که نمی‌توانند تیم را همراهی کنند اعلام کرد. نیمار نامش در میان بازیکنانی قرار داشت که شرایط بازی دارند. سرمربی پاری سن ژرمن در این رابطه اظهار کرد: آندر اررا، کرر و دراکسلر نمی‌تواند یکشنبه بازی کنند.

سرمربی آلمانی نام نیمار را در این فهرست قرار نداد اما بازیکنش آماده است تا نخستین بازی‌اش را در این فصل انجام دهد و با این حال نمی‌داند او را فرا بخواند یا نه. باشگاه اعلام کرده است تا مشخص نشدن شرایط مهاجم برزیلی، سرمربی نمی‌تواند این بازیکن را دعوت کند. توخل اما اظهار کرد: نیمار به خوبی تمرین کرده است. برای بهبود یافتن مشکلات جسمانی‌اش تمرین کرد و اکنون از لحاظ جسمانی شرایط بازی را دارد. با این حال باشگاه درباره او موضع آشکاری دارد. اگر شرایطش مشخص نشود بازی نخواهد کرد.

این وضعیت عجیبی است چون سرمربی نمی‌داند که می‌تواند از او بهره ببرد یا نه. پاری سن ژرمن نمی‌خواهد مهاجم برزیلی در ترکیب باشد و روبروی تماشاگران معترض قرار بگیرد. هواداران نسبت به رفتارهای نیمار خشمگین هستند.

هنوز چیزی در رابطه با آینده بازیکن شماره ۱۰ پاری سن ژرمن که تیم‌هایی همچون رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس خواهانش هستند، مشخص نیست. البته به نظر می‌رسد تنها تیمی که روی امضای قرارداد با این بازیکن پافشاری دارد بارساست. با این حال هنوز پیشنهادهایش مورد قبول باشگاه فرانسوی قرار نگرفته است. توخل اعلام کرد این ابهام درباره آینده نیمار به آماده سازی تیم برای بازی‌ها کمک نمی‌کند. سرمربی پاری سن ژرمن گفت: این وضعیت ناآرامی است چون کمکی نمی‌کند. همه می‌دانند بازیکنی مانند نیمار در مرکز توجه است و همه چنین شرایطی را دوست دارند. این برای بازیکنان بزرگ، معمول است.

توخل در پایان اظهار کرد: درباره حضور نیمار در بازی فردا باید از لئوناردو یا باشگاه بپرسید.

مهاجم برزیلی دیروز با دیگر هم‌تیمی‌هایش به صورت معمولی تمرین کرد. ابتدا با اغلب اعضا دست داد. او به تمرینات نرم خود ادامه داد و در این حین با کیلیان ام‌باپه شوخی کرد. سپس تمرینات سخت بدون توپ شروع شد که بازیکن برزیلی بدون مشکل آنها را انجام داد.

بازی فردا انجام می‌شود و با وجود این که نیمار صد درصد آماده نیست می‌تواند به عنوان بازیکن ذخیره چند دقیقه در میدان بازی کند. هنوز مشخص نیست که نیمار در کنار تیم باشد یا نه اما هواداران نقش مهمی در تاثیر نهایی باشگاه خواهند داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری