کد خبر: ۲۲۶۴۵۳
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
سران پاری سن ژرمن با درخواست سرمربی خود برای بازگرداندن نیمار به ترکیب تیم مخالفت کردند.
سران پاری سن ژرمن با درخواست سرمربی خود برای بازگرداندن نیمار به ترکیب تیم مخالفت کردند.

به گزارش اعتدال و به نقل از اسپورت، پاری سن ژرمن در هفته سوم رقابت‌های لیگ فرانسه باید به مصاف تولوز برود.

این دیدار در پارک دو پرانس برگزار می‌شود و مثل همیشه انتظار می‌رود که هواداران پاری سن ژرمن ورزشگاه را پر کنند.

توماس توخل قصد دارد که در این دیدار حساس از نیمار در ترکیب اصلی استفاده کند اما درخواست او با مخالفت سران این تیم فرانسوی مواجه شده است.

روزنامه اسپورت اعلام کرد که هواداران پاری سن ژرمن به شدت از نیمار عصبی هستند و در صورتی که در ترکیب اصلی قرار گیرد علیه او شعار می‌دهند و شرایط را برای او سخت خواهند کرد و همین باعث شده تا سران PSG با درخواست توخل مخالفت کنند و اجازه حضور به نیمار را در ترکیب تیم تا نهایی شدن وضعیت او ندهند.

نیمار در تابستان سال ۲۰۱۷ به پاری سن ژرمن پیوست و گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان به شمار می‌آید. او از حضور در فوتبال فرانسه راضی و خشنود نیست و می‌خواهد پاری سن ژرمن را با بهانه‌ای ترک کند.

نیمار بدون شک جنجالی‌ترین و بدترین تابستان دوران فوتبالی خود را پشت سر گذاشت از پست‌های تند و جنجالی علیه تیم خود تا متهم شدن به تجاوز جنسی و از دست دادن کوپا آمه ریکا به خاطر آسیب دیدگی.

بسیار بعید است که او در این شرایط در پاری سن ژرمن باقی بماند. سه تیم بارسلونا، رئال مادرید و یوونتوس مشتری او هستند و باید دید که در نهایت وضعیت او چه خواهد شد.

توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن بارها به حمایت و ستایش از نیمار پرداخت است. او با توجه به شکست تیمش در هفته دوم برابر رن دوست دارد که نیمار را در ترکیب اصلی به میدان بفرستد اما فعلا با درخواست او مخالفت شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری