کد خبر: ۲۲۶۳۸۶
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
لوکاس پاکوئتا، هافبک جوان و برزیلی میلان در این تابستان مایل به ترک روسونری نیست.
لوکاس پاکوئتا، هافبک جوان و برزیلی میلان در این تابستان مایل به ترک روسونری نیست.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، در زمستان سال قبل بود که پاکوئتای جوان با اصرار رینو گتوزو از فلامینگو راهی میلان شد و این هافبک در چند ماه اخیر به قدری در سری آ خوب بازی کرده که به ترکیب تیم ملی برزیل نیز راه یافته است.

این انتقال با تلاش فراوان لئوناردو انجام شد و حالا او اخیرا مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن شده است. کالچومرکاتو مدعی شد فرانسوی ها قصد دارند برای خرید لوکاس پاکوئتا وارد عمل شوند و لئوناردو نیز این ماموریت را بر عهده دارد اما پاسخ هافبک برزیلی به هموطن خود منفی خواهد بود. پاری سن ژرمن قصد دارد در روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات برای خرید پاکوئتا با مدیران میلان وارد مذاکره شود اما بعید است قادر به جذب این هابک خلاق باشد.

 لوکاس پاکوئتا در دوران حضور در فلامینگو مورد توجه رئال مادرید نیز قرار داشت اما این هافبک جوان به پیشنهاد تیم مطرح اسپانیایی نیز پاسخ منفی داد و اخیرا مدعی شد قصد دارد به دوران حضور خود در میلان ادامه دهد.

روسونری که در سالهای اخیر عملکرد چندان خوبی نداشته، فصل بعد هم جایی در رقابت های اروپایی ندارد و در حال حاضر امیدوار است با تقویت در بازار تابستانی و استخدام مارکو جامپائولو، بتواند فصل بعد حداقل قادر به کسب سهمیه لیگ قهرمانان بعد از چند فصل باشد.نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری