کد خبر: ۲۲۶۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
وحید رشیدی شهردار خرم‌آباد به اتهام فساد اقتصادی دستگیر شد.
وحید رشیدی شهردار خرم‌آباد به اتهام فساد اقتصادی دستگیر شد.

به گزارش اعتدال به نقل از تسنیم، وحید رشیدی شهردار خرم‌آباد به اتهام فساد مالی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شد.

هفته‌های گذشته نیز مرادپور معاون عمرانی استاندار، سپه‌وند مدیر امور شهری استانداری، 4 عضو شورای شهر الشتر، شهردار الشتر، دو عضو شورای شهر بروجرد و شهردار سابق ازنا به‌ اتهام تخلفات مالی و اقتصادی بازداشت شدند.

جعفر بدری رئیس‌کل دادگستری لرستان پیش‌ از این اعلام کرد: 14 نفر از مدیران متخلف لرستان و افراد مرتبط با آن‌ها تحت تعقیب قرار گرفتند که عمده تخلفات این افراد در حوزه شهرداری‌ها و شوراهای شهر است.

سعید رازانی دادستان خرم‌آباد در ارتباط با دستگیری شهردار خرم‌آباد اظهار داشت: شهردار خرم‌آباد به اتهام سوءاستفاده از اموال شهرداری و تصرف غیرقانونی در این اموال بازداشت‌شده است و  روند بررسی پرونده و تحقیقات ادامه دارد که به‌محض دریافت گزارش جدید در راستای پرونده شهردار خرم‌آباد، اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.

تحقیقات تخلفات شهردار ادامه دارد

وی بابیان اینکه پرونده شهردار خرم‌آباد در دادسرای عمومی و انقلاب خرم‌آباد در حال بررسی است افزود: در زمینهٔ سایر متهمان احتمالی مرتبط با این پرونده نیز تحقیقات ادامه دارد و به‌محض وصول نتیجه اطلاع‌رسانی انجام می‌شود.

وحید رشیدی شهردار خرم‌آباد شب گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شد، همچنین مهدی گل‌میرزایی مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و فرهاد انصاری مسئول رفاه و خدمات شهرداری خرم‌آباد نیز در ارتباط با همین پرونده فساد مالی دستگیر شدند و چند مدیر دیگر از مجموعه شهرداری خرم‌آباد نیز تحت تعقیب هستند.

دستگیری چند مدیر حوزه شهری

شهردار خرم‌آباد به اتهام فساد مالی- اقتصادی، زد و بند و چندین تخلف دیگر در مجموعه شهرداری دستگیر و در اختیار مسئولان قضایی استان قرار گرفت، تحقیقات در مورد این پرونده در حال انجام و تکمیل شدن است و به‌ احتمال‌ زیاد چند مدیر دیگر از شهرداری نیز در مورد این پرونده احضار و یا دستگیر می‌شوند.

جعفر بدری رئیس‌کل دادگستری لرستان پیش از این در مورد دستگیری و تعقیب تعدادی از مدیران لرستان به دلیل تخلفات اقتصادی گفت: 14 نفر از مدیران متخلف لرستان و افراد مرتبط با آن‌ها تحت تعقیب قرار گرفتند که عمده تخلفات این افراد در حوزه شهرداری‌ها و شوراهای شهر است.

در هفته‌های گذشته نیز مرادپور معاون عمرانی استاندار، سپهوند مدیر امور شهری استانداری، 4 عضو شورای شهر الشتر، شهردار الشتر، دو عضو شورای شهر بروجرد و شهردار سابق ازنا به‌ اتهام تخلفات مالی و اقتصادی بازداشت شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری