کد خبر: ۲۲۶۱۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
«علیرضا تقدیری» عضو هیئت‌ مدیره «بانک سینا» (زیر مجموعه بنیاد مستضعفان) از این بانک هفت فقره وام برای خود دریافت کرده است! این وام‌ها عبارتند از: مسکن، خودرو، تعمیرات مسکن، ضروری، دو فقره وام ۳۰۰ ماهه (۲۵ ساله) با نرخ سود ۹٪ و دو فقره وام ۱۲۰ ماهه با ۴٪ و ۹٪ سود
اطلاعاتی که از اسناد بانک سینا بدست آمده نشان می‌دهد این بانک بخش قابل توجهی از وام‌های خود را بدون سود، با سود ۵/. درصد، سود ۲/۲۵ درصد و ... به برخی از شرکت‌های خود و بنیاد مستضعفان داده است.

وام‌های ۳۰۰ ماهه و ۱۲۰ ماهه از دیگر تسهیلاتی است که این بانک در اختیار یکی از اعضای هیئت‌مدیره به نام علیرضا تقدیری قرار داده است.

گفتنی است تقدیری در چندین نوبت وام‌های ۱۰ ساله و ۲۵ ساله برای مسکن و خودرو دریافت کرده و در آخرین اسناد منتشر شده هنوز ۳۶۹ میلیون تومان به بانک بدهکار است. این وام‌های بلندمدت با سود ۴ درصد، ۷ و ۹ درصد در اختیار  تقدیری قرار گرفته است.

حال این سوال از اعضای هیئت‌مدیره و موسسان بانک سینا و همچنین بانک مرکزی ایران مطرح است که آیا سایر شهروندان ایرانی هم می‌توانند از این تسهیلات با سود ناچیز و بلندمدت برخوردار شوند یا نه؟

در حال حاضر محمدرضا پیشرو با مدرک تحصیلی مهندسی فنی(مهندسی کشاورزی) مدیرعاملی بانک سینا را بر عهده دارد.

از جمله سوابق اجرايي پيشرو مرتبط با رشته تحصیلی مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:
ـ جهاد سازندگي شهرستان كـرج ـ سال 1362
 ـ جهاد سازندگي استان سيستان و بلوچسـتان ـ سال 1363
ـ دوره يك ساله طراحي ماشين‌هاي كشاورزي از طرف سازمان جهاني كار ILO وابسته به سازمان ملل در شهر تورينوي ايتـاليا (اعزامي از سوي جهاد سازندگي) سال 1364

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری