کد خبر: ۲۲۶۰۳۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
مارکا مدعی شد فیلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی بارسلونا در این تیم ماندگار است.
مارکا مدعی شد فیلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی بارسلونا در این تیم ماندگار است.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، فیلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی و گرانقیمت فصل بعد نیز در بارسلونا باقی خواهد ماند. آبی اناری ها بی میل به فروش کوتینیو در این تابستان نبودند اما پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات انگلیس در 8 آگوست دیگر امکان جدایی او وجود ندارد.

کوتینیو که در سال 2018 از لیورپول و با رقم 160 میلیون یورو به بارسلونا پیوست، علاقه آرسنال و تاتنهام را به خود جلب کرده بود و بارسا سعی کرده بود وی را از طریق فرمول های مختلف به فروش برساند اما در نهایت توافقی صورت نگرفت و کوتینیو در نوکمپ ماندنی شد.

 فیلیپ کوتینیو همچنین توجه پاری سن ژرمن را نیز به خود جلب کرده و با توجه به علاقه بارسا به خرید نیمار، این تنها احتمال خروج کوتینیو از این تیم است. بارسلونا از بودجه مناسبی برای جذب نیمار برخوردار نیست و تنها راه خرید وی را حضور کوتینیو در پاریس می داند.

علیرغم عملکرد ضعیف خود در پیراهن بارسلونا، کوتینیو هنوز هم در بین تیم های اروپایی جایگاه خوبی دارد و بارسلونا این موضوع را نقطه شروع خوبی برای مذاکرات با PSG می داند. اما پاری سن ژرمن علاقه ای به مذاکره با بارسلونا نشان نداده و می خواهد نیمار راهی تیم دیگری شود. بدین ترتیب به نظر می رسد دیگر تیمی در اروپا به طور جدی خواهان جذب فیلیپه کوتینیو نیست و بارسلونا چاره ای جز حفظ وی برای فصل بعد ندارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری