کد خبر: ۲۲۵۶۷۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
اخبار ضدونقیضی درباره دیدار راهگشای وکیل نجفی با خانواده استاد منتشر شده است.
در حالی که برخی رسانه‌ها از دیدار راهگشای وکیل نجفی با خانواده میترا استاد خبر داده‌اند، مسعود حاج لوئی وکیل اولیای دم میترا استاد گفته است: تمام صحبت‌ها در رابطه با شایعه دریافت رضایت خانواده محمدعلی نجفی با واسطه رئیس اهل حق شایعه است و صحت ندارد.

به گزارش اعتدال؛ سایت خبری رکنا نوشته بود که "وکیل محمدعلی نجفی موفق به دیدار با اولیای‌دم میترا استاد شد و نتیجه مذاکرات را مثبت و راهگشا ارزیابی کرد."

حمیدرضا گودرزی گفت: با خانواده داغدار استاد ملاقاتی داشتم که می‌تواند در حل مسالمت‌آمیز پرونده راهگشا باشد. به دنبال تقاضای خانواده محترم دکتر نجفی و تلاش تعدادی از معتمدین طرفین برای تشکیل جلسات مذاکره به منظور صلح و سازش سرانجام مورد موافقت خانواده محترم داغدیده قرار گرفت و به‌عنوان وکیل‌مدافع دکتر نجفی موفق شدم دیدارهایی برای تشفی خاطر بازماندگان و حل‌وفصل موضوع برگزار کنم.

در این نشست‌ها با پدر و مادر داغدار مرحومه و همچنین آقای مسعود استاد به‌عنوان نماینده تام‌الاختیار اولیای‌دم بحث و گفت‌وگوهایی را آغاز کردیم که می‌تواند در حل مسالمت‌آمیز پرونده راهگشا باشد. امیدواریم تلاش خانواده دکتر نجفی برای تشفی خاطر و دلجویی از خانواده محترم استاد به لطف خداوند متعال به نتیجه مطلوب برسد.

رضایت خانواده میترا استاد تکذیب شد

در همین حال، باشگاه خبرنگاران به نقل از مسعود حاج لوئی وکیل اولیای دم میترا استاد نوشته است: تمام صحبت‌ها در رابطه با شایعه دریافت رضایت خانواده محمدعلی نجفی با واسطه رئیس اهل حق شایعه است و صحت ندارد.

وی گفته است: از این دست خبرها در فضای مجازی زیاد است که هیچ کدام صحت ندارد. تا کنون آقای گودرزی وکیل مدافع نجفی دو مرتبه برای مذاکره مراجعه کرده است اما به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری