کد خبر: ۲۲۵۶۱۷
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان با تمجید از نمایش شاگردانش در رقابت های قهرمانی جهان، گفت: سر تیم ما را بریدند تا روسیه را قهرمان جهان کنند.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان با تمجید از نمایش شاگردانش در رقابت های قهرمانی جهان، گفت: سر تیم ما را بریدند تا روسیه را قهرمان جهان کنند.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، امیر توکلیان پس از نایب قهرمانی کشتی آزاد نوجوانان ایران در رقابت های جهانی بلغارستان گفت:خدارا شکر توانستیم با کسب 3 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز دل مردم را شاد کنیم، هرچند روز دوم مسابقات روز سختی برای تمام اعضای تیم بود.

وی تصریح کرد: متأسفانه سرِ تیم ما را بریدند، کشتی‌گیر 51 کیلوگرم ما را دیسکالیفه کردند و روس‌ها را با ۲ امتیاز بیشتر قهرمان کردند زیرا دوست داشتند آنها قهرمان شوند. امروز خیلی احساس تنهایی کردم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان با تمجید از نمایش آزادکاران نوجوان ایران، گفت: به مردم ایران می‌گویم ذخایر کشتی ایران غنی است، نونهالان و شیربچه‌های ایران در این مسابقات گل کاشتند، در مبارزاتشان روسیه و آمریکا را شکست دادند و موفق شدند جام نایب قهرمانی را برای مردم عزیزمان به ارمغان بیاورند. از وزیر ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون کشتی خواهش می‌کنم این بچه‌ها را ببینند، قهرمانی و دلاوری اینها را ببینند؛ اینها باید دیده شوند، حق این بچه‌ها است که دیده شوند.

وی در پایان گفت: امیدوارم تقدیر خوبی مانند قهرمانان جهان از این بچه‌ها صورت گیرد. امیدوارم تیم‌های ملی کشتی ما در تمام میادین بین‌المللی پیش رو و در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان نیز بتوانند دل مردم را شاد کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری