کد خبر: ۲۲۵۳۶۶
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۶
حاشیه بعدی حضور ایمانی در استقلال به تاریخ ثبت‌شده در حکم انتصابش و زمان رسانه‌ای‌شدن آن بر‌می‌گردد. حکم او 21خرداد98 امضا شده اما با تأخیری 40روزه روز دوم مرداد اعلام عمومی شده ‌که به‌نظر می‌رسد این پست در چارت اداری باشگاه برای حضور او اختراع شده است تا سوژه تازه‌ای در شبکه‌های اجتماعی برای آبی‌ها درست شود.
هنوز لحظاتی از اعلام حکم امیرحسین فتحی برای وحید ایمانی به‌عنوان معاون فرهنگی و امور رسانه‌ای استقلال نگذشته بود که فضای رسانه‌ای آبی‌ها باز هم جنجالی شد. هواداران استقلال در کمال تعجب پست‌های آتشین ایمانی علیه روحانی، جهانگیری، ظریف، نجفی، شورای شهر و تعریف و تمجیدهایش از قالیباف، صدا‌و‌سیما و گاندو را می‌دیدند که پشت هم در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود.
گر‌چه اکثریت هواداران استقلال به‌دلیل مشکلاتی که تیم‌شان در دوره دولت روحانی گرفتارش بوده و همزمان رقیب را قهرمان و موفق می‌دیدند، چندان دل خوشی هم از دولت ندارند و همین مسئله جرقه یک دعوای جدید را در بین آبی‌ها کلید زد. بخشی که از این انتصاب خشمگین شده بودند، مشغول مجادله با بخش دیگری شدند که معتقد بودند سلیقه سیاسی افراد ربطی به فوتبال ندارد و باید عملکرد آدم‌ها را در ترازو گذاشت و براساس ترازوی فوتبالی، مدیران استقلال در دوره این دولت عملکرد افتضاح و گاه فاجعه‌ای دارند و نقد دولت و خط و ربط سیاسی معاون فرهنگی و رسانه‌ای هیچ ایرادی ندارد.
هرچه هست، ایمانی در همین ابتدا با امواج حاشیه‌ها کارش را آغاز کرده است؛ هر‌چند که او با حاشیه چندان هم بیگانه نیست. مجری برنامه‌های سیاسی صدا‌و‌سیما و ادبیات تندش علیه دولت و سوابقی که از عملکردش شنیده می‌شود، نشان می‌دهد خودش هم بدش نمی‌آید در جنجال زندگی کند. او که روزگاری در توییتر خواهان استعفای روحانی شده بود، حالا در دولت او پست گرفته است. گفته شده که او در دوره ریاست چمران بر شورای شهر پایتخت، مدیر روابط عمومی شورای عالی استان‌ها و مدیر سایت شهر ایران متعلق به شورای عالی استان‌ها شد و با وجود بودجه‌ای میلیاردی، نتوانست چندان بازخورد رسانه‌ای متناسبی ثبت کند. شایعه شده بعد از انتخابات96 و آمدن تیم جدید در شهرداری و شورای شهر او تا مدت‌ها حاضر به تحویل سایت و امکانات زیر دستش نبود و سرآخر هم دفتر کارش را با تخریب در و دیوار و خالی از هر تجهیزاتی تحویل داد.
گفته می‌شود سابقه آشنایی و همکاری مدیرعامل استقلال با ایمانی به دوره حضور فتحی در مدیریت شرکت عمران کارکنان شهرداری بر‌می‌گردد اما بعید به‌نظر می‌رسد این انتصاب جنجالی بدون سفارش ویژه‌ای رخ داده باشد. به‌خصوص که برای حضور ایمانی حتی یک پست جدید در باشگاه تعریف شده است.
حاشیه بعدی حضور ایمانی در استقلال به تاریخ ثبت‌شده در حکم انتصابش و زمان رسانه‌ای‌شدن آن بر‌می‌گردد. حکم او 21خرداد98 امضا شده اما با تأخیری 40روزه روز دوم مرداد اعلام عمومی شده ‌که به‌نظر می‌رسد این پست در چارت اداری باشگاه برای حضور او اختراع شده است تا سوژه تازه‌ای در شبکه‌های اجتماعی برای آبی‌ها درست شود.
حالا مسعود سلطانی‌فر بار دیگر از سوی بخشی از هواداران فوتبال تحت فشار قرار دارد. مدیران منصوب او در استقلال هر سال در همین مقطع با عملکرد عجیب‌شان فضا را علیه وزیر سنگین می‌کنند. سال گذشته کوچ تیام و جپاروف خشم آبی‌ها را در نخستین هفته لیگ علیه وزیر به فریاد رساند و حالا از دست‌رفتن پاتوسی، ستاره فصل پیش و انتصاب یک چهره جنجالی به‌عنوان معاون رسانه‌ای باعث اعتراض بخشی از هواداران استقلال شده است.
شاید امسال مسعود سلطانی‌فر خوش‌شانس بوده که آغاز لیگ هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و فرصت شعار و اعتراض دست‌جمعی علیه او فراهم نشده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری