کد خبر: ۲۲۴۹۲۳
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
مدیرعامل پیشین استقلال درباره محرومیت این باشگاه از پنجره نقل و انتقالاتی می‌گوید که او وظیفه‌اش را انجام داده و بعد از او باید مدیرعامل بعدی باشگاه یعنی افتخاری این موضوع را پیگیری می‌کرد.
مدیرعامل پیشین استقلال درباره محرومیت این باشگاه از پنجره نقل و انتقالاتی می‌گوید که او وظیفه‌اش را انجام داده و بعد از او باید مدیرعامل بعدی باشگاه یعنی افتخاری این موضوع را پیگیری می‌کرد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، با اظهارات وکیل پروپئیچ، بازیکن پیشین استقلال، باشگاه استقلال از دو پنجره نقل و انتقالاتی آینده محروم شده است. پروپئیچ که زمان بهرام افشارزاده به استقلال پیوسته بود به خاطر قرار گرفتن در لیست مازاد این تیم مجبور به ترک تیم شد اما برای جدایی، ۳۰ هزار دلار بابت فسخ قرارداد از باشگاه طلب کرد اما این مبلغ نه زمان افشارزاده و نه زمان دیگر مدیران باشگاه پرداخت نشد تا پروپئیچ از باشگاه استقلال شکایت کند. این شکایت باعث شد که فیفا باشگاه استقلال را به پرداخت مبلغی محکوم کند اما باز هم مدیران استقلال در پرداخت این پول تعلل کردند تا این مبلغ نهایتاً به ۴۳۰ هزار دلار برسد.

بهرام افشارزاده، مدیرعامل پیشین استقلال که پروپئیچ در زمان او به استقلال پیوسته و همچنین از باشگاه جدا شده بود در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این موضوع اظهار کرد: ما همه کاری انجام دادیم و وکیل گرفتیم. آقای افتخاری باید پیگیری می‌کرد. باشگاه برای استخدام یک وکیل ایتالیایی اقدام کرد و قرار شد از طریق ایجنت آقای ابراهیمی پیگیری کنند. وقتی که من رفتم قرار شد که آقای افتخاری شخصاً با این ایجنت ارتباط برقرار کند. اگر من در باشگاه بودم که خودم پیگیری می‌کردم ولی وقتی من از باشگاه رفتم، مدیر بعدی باید این کار را انجام می‌داد. اینکه چرا پیگیری نکردند به خودشان مربوط است.

او درباره اینکه چرا قبل از شکایت پروپئیچ بدهی او پرداخت نشد هم توضیح داد: ما پولی نداشتیم. آن زمان فقط پروپئیچ نبود و ما چهار، پنج میلیارد پول به بازیکنان خارجی دادیم. هزینه‌های جاری باشگاه هم بود. اگر پول داشتیم به او هم می‌دادیم. ما بعد از شکایت، وکیل گرفتیم و با او جلساتی در هتل گذاشتیم ولی متاسفانه بعد از رفتن ما کسی پیگیری نکرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: