کد خبر: ۲۲۴۷۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
»
رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد امید با قهرمانی کشتی گیران شاخص به پایان رسید.
رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد امید با قهرمانی کشتی گیران شاخص به پایان رسید.

به گزارش اعتدالب به نقل از ایسنا، رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد زیر ۲۳ سال برای حضور در مسابقات جهانی مجارستان برگزار شد که چهره‌های شاخصی همچون کامران قاسم پور قهرمان بزرگسالان آسیا و قهرمان امیدهای جهان به همراه محمد باقر یخکشی نفر پنجم بزرگسالان جهان، حسین شهبازی دارنده مدال برنز امیدهای جهان و علی سوادکوهی قهرمان امیدهای آسیا به پایان رسید ضمن اینکه نفرات عنوان داری مانند ارشک محبی، مجتبی گلیج و فرهاد نوری در رسیدن به فینال مسابقات ناکام ماندند.

علیرضا رضایی سرمربی‌گری تیم ملی کشتی آزاد امید را بر عهده دارد.

نتایج دیدارهای فینال به ترتیب زیر است:

۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک (لرستان) برنده ۸ - زین العابدین فلاح (گیلان) ۴


۶۱ کیلوگرم: محمدباقر یخکشی (مازندران) برنده - محمد نامجو مطلق (گیلان)

نامجو مطلق در حالی که تایم اول ۴-۰ جلو بود، در تایم دوم ۶-۴ عقب افتاد و سه اخطاره شد.


۶۵ کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور (مازندران) ۳ برنده - شایان حمزه (مازندران) ۲


۷۰ کیلوگرم: امیررضا اکبر زاده (مازندران) ۱۲ برنده - امیرحسین حسینی (تهران) ۱


۷۴ کیلوگرم: نیما اشفاقی (مازندران) ۴ برنده – جمال خدابنده لو (همدان) ۲


۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی (مازندران) برنده ۴ – پیمان حیدری (مازندران) ۲


۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور (مازندران) ۱۳ برنده - آرش نیرآبادی (گلستان) ۰


۹۲ کیلوگرم: حسین شهبازی (تهران) برنده - محمدحسین میرباغبان (تهران)

(در این وزن میرباغبان موفق شد در نیمه نهایی ارشک محبی را شکست دهد.)


۹۷ کیلوگرم: دانیال شریعتی (همدان) برنده – میثم عبدی (توابع تهران)


۱۲۵ کیلوگرم: سید مهدی هاشمی (مازندران) ۳ برنده – امیررضا امیری (لرستان) ۲

پیش از این نیز مسابقات انتخابی کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال نیز برگزار شده بود، که رده بندی آن به ترتیب زیر است:

اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد دانیالی (البرز) ۲- محمد حسینوند پناهی (خوزستان) ۳- عدنان مردادی (کردستان) و علیرضا اسدی (اصفهان)
۶۰ کیلوگرم: ۱- محمد محرابی (البرز) ۲- علی رستار (کرمان) ۳- مهدی قادری (قم) و محمد حسنوند (خوزستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- محسن مدهنی (خوزستان) ۲- وحید عباسی (کرمانشاه) ۳- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) و رضا گران (مازندران)
۶۷ کیلوگرم: ۱- نیما اسماعیلی (تهران) ۲- سعید شاهرخی (کرمانشاه) ۳- محمد سلطانی منفرد (خوزستان) و امیرحسین حاجی پور (مازندران)
۷۲ کیلوگرم: ۱- سجاد ایمن طلب (مازندران) ۲- اشکان سعادتی فر (تهران) ۳- سیاوش منصور ینگجه (اردبیل) و کرامت عبدولی (خوزستان)
۷۷ کیلوگرم: ۱- علی نوروزی (تهران) ۲- مجید خلیلی (البرز) ۳- کیوان رضایی (فارس) و محمد حسن حسینی (خراسان رضوی)
۸۲ کیلوگرم: ۱- سید محمد چوبچیان (گیلان) ۲- فردین عبدولی (خوزستان) ۳- عباس مهدی زاده (اصفهان) و علیرضا زالی (توابع تهران)
۸۷ کیلوگرم: ۱- حمیدرضا بادکان (تهران) ۲- آرشام بهرام زاده (البرز) ۳- علی منصورزاده (اصفهان) و علی خلیل زاده (مازندران)
۹۷ کیلوگرم: ۱- مهدی بالی (مازندران) ۲- آرمان طهماسبی (کردستان) ۳- آرمان علیزاده عبدولی (خوزستان) و محمد بیرانوند (خوزستان)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد حاجی پور (مازندران) ۲- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) ۳- مرتضی لسانی (آذربایجان شرقی) و سید محمد موسوی (البرز)
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: