کد خبر: ۲۲۴۵۷۰
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
مژگان قاسمی؛ رتبه سوم كنكور ریاضی فیزیك‌ سال ۸۷، در دانشگاه شریف لیسانس ریاضی فیزیک گرفته و پس از آن به تحصیل ادامه نداده است. او حالا در یك شركت خصوصی در زمینه خدمات رایانه كار می‎كند و از زندگی‏‌اش راضی است.

سارا عامری، رتبه ۲ كنكور زبان سال ۹۰، كارشناسی و كارشناسی ارشدش را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران خوانده و برای مقطع دكترا، به کانادا مهاجرت کرده است.

هانیه زراعت‏كار؛ رتبه ۹ كنكور‌ انسانی‌ سال ۸۷ حالا دانشجوی دكتری در رشته روان‌شناسی سلامت است. ورود به دانشگاه آن طور كه فكر می‏كرده خوب نبوده و دبیرستان را بیشتر از دانشگاه دوست دارد.

فاطمه زبرجد؛ رتبه ۳ كنكور علوم انسانی سال ۸۹،  لیسانس و فوق‌لیسانس حقوق را از دانشگاه شیراز گرفته و اکنون نیز مشغول تحصیل در مقطع دکتری در شهر شیراز است و به عنوان قاضی دادگستری فعالیت می‌کند.

محمدرضا لمسه‌چی، رتبه یک كنكور علوم انسانی سال ۹۰، لیسانس و فوق‌لیسانس خود را در رشته روان‌شناسی در دانشگاه تهران دریافت کرده و حالا برای سربازی آماده می‌شود.

یاسمن فرازان، ‌رتبه یک كنكور هنر سال ۹۰، رشته طراحی صنعتی در دانشگاه تهران خوانده و حالا دوره كارشناسی‌ارشد را در یكی از دانشگاه‌های آلمان می‌گذراند.

فرخ حیدری؛ رتبه ۶ كنكور تجربی‌ سال۸۶  تا چند ماه دیگر از رشته گوش و حلق و بینی فارغ‏‌التحصیل می‎شود و باید خود را برای ورود به محیط كار آماده كند. فرخ ۳۰ ساله با اینکه در دو رشته دیگر تحصیل کرده از وضعیت خود ناراضی است و می‌گوید: دانشگاه آن‌طور که فکر می‌کردم نبود.

آرش غضنفری؛ رتبه ۷ كنكور تجربی‌ سال ۸۶، در دانشگاه تهران ۷ سال پزشکی خوانده، تخصص خود از دانشگاه شیراز گرفته و آماده می‌شود برای گذراندن طرح به مناطق محروم برود. آرش می‌گوید: دانشگاه با آن چیزی که فکر می‌کردم متفاوت بود و اگر به گذشته برگردم، درس نمی‏‌خوانم و مهاجرت می‏‌کنم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: