کد خبر: ۲۲۳۹۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۶
مسعود استاد، برادر میترا استاد که توسط شهردار سابق تهران به قتل رسیده است ادعا کرد: افترا و تهمت‌های ریز و درشتی نثار خواهرم و خانواده من شد که هیچ کدامش درست نبود.هر چیزی که گفته‌ام با سند و مدرک بوده است، حتی چند نفری هم به دادسرا احضار شدند.
مسعود استاد، برادر میترا استاد که توسط شهردار سابق تهران به قتل رسیده است ادعا کرد:  افترا و تهمت‌های ریز و درشتی نثار خواهرم و خانواده من شد که هیچ کدامش درست نبود.هر چیزی که گفته‌ام با سند و مدرک بوده است، حتی چند نفری هم به دادسرا احضار شدند.
 
وی تصریح کرد: ایشان (نجفی) همزمان با چند خانم دیگر در ارتباط بودند و خواهر من هم از این موضوع مطلع شده بود.اصل و دلیل اختلاف آنها هم همین بود.

مسعود استاد ادامه داد: میترا خیلی زود متوجه این موضوع شده بود. چند باری هم با آقای نجفی صحبت کرده بود، اما فایده‌ای نداشت. میترا موضوع را با من در میان گذاشت. من هم با آقای نجفی صحبت کردم، اما او انکار می‌کرد. می‌گفت که ارتباط خاصی نیست و هر چه بوده مربوط به گذشته است، اما خب واقعیت چیز دیگری بود.

این کارمند سابق شهرداری تهران ادامه داد: به اندازه کافی شواهد هست. از شماره تلفن و مکالمات انجام‌شده تا خود افرادی که با این آقا در ارتباط بودند.چند خانم به‌ عنوان شاهد به دادسرا احضار شدند.

استاد گفت: مدارک بی‌شمار دیگری هم وجود دارد، اما من فعلا درباره آنها صحبتی نمی‌کنم چون دوست ندارم خللی در رسیدگی به این پرونده ایجاد شود.
 
منبع : روزنامه شهروند
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: