کد خبر: ۲۲۳۷۳۳
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
 پاسخ «الهام سلمانی» همسر «عبدالرضا داوری» مشاور «احمدی‌نژاد» به برخی ابهامات درباره یک پرستو:

۱. معتقدم مردی که به همسر و فرزند و جریانی که به او هویت سیاسی اجتماعی ‌بخشیده وفادار نباشد، از شأن زندگی مشترک جز با زنی هم کفو خود برخوردار نیست.

چهار ماه فرصت دادم و سوختم تا شخصیت اقای ‎داوری به عنوان پدر و فعال سیاسی نسوزد، اما او ادامه‌ داد تا آنجا که ‎پرستو را به دفتر محمودیه برد.

‏۲. در قبال مردی که سابقا محترم و فرهیخته می‌دانستم، احساسی جز دلسوزی ندارم و هنگامی که به من گفت: بیا و شبیه ‎جمیله کدیور باش بیشتر برایش متاسف شدم!!

‏۳. عید آقای داوری با اصرار ما را به قشم فرستاد و به بهانه جلسه با ‎چینی‌ها که می‌گفت به دعوت ‎«بهرام» به ایران می‌آیند، با ما نیامد. برگشتیم و دریافتیم که خانم ‎«ف. کاف» چند روزی را میهمان ناخوانده‌ بوده‌ است. آثار حضورش را طوری در خانه‌ام گذاشته بود که من بتوانم ببینم. آ‌قای داوری در پاسخ اعتراضم گفت: فقط یک شب بود!!!

‏۴. تا وقتی مسئله صرفا زنانه بود، حرفی نزدم اما پای نفوذ ‎پرستو به دفتر محمودیه ‎اتاق شیشه‌ای و برخی جلسات شبانه اقتصادی که باز شد، مصمم شدم ولو به قیمت جان هزینه باز تولید پروژه ‎اعزام پرستو را بالا ببرم و معتقدم برون رفت از این معضل دو راهکار دارد: طرد شدن ‎پرستو توسط جامعه مردان و ساکت نماندن زنان!!!

‏۵. برخلاف ادعای آ.قای داوری من با به گفته او ‎عوامل بالا ارتباطی ندارم ولی شخصا تصور می‌کنم که خانم ‎«ف.کاف» در رساندن مستندات به دست من نقش محوری داشته است. پاکت محتوی فایل این چت‌ها به نام من ارسال شده بود، من آن را از دست آقای داوری تحویل گرفتم و در حضور او باز کردم.

‏۶. ابراز نگرانی خانم ‎«ف.کاف» متعاقب قتل ‎«میترا استاد» و طرح پروژه ‎برونسپاری توسط آقای داوری از جمله دلایلی‌ است که صحت فرضیه ‎اعزام پرستو را احراز می‌کند!!
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: