کد خبر: ۲۲۳۶۰۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
فرهاد مجیدی در حالی که فدراسیون فوتبال هنوز به طور رسمی وی را به عنوان سرمربی تیم امید معرفی نکرده است، امروز پنجشنبه نخستین فهرست بازیکنان تیم امید را به این فدراسیون اعلام کرد.
فرهاد مجیدی در حالی که فدراسیون فوتبال هنوز به طور رسمی وی را به عنوان سرمربی تیم امید معرفی نکرده است، امروز پنجشنبه نخستین فهرست بازیکنان تیم امید را به این فدراسیون اعلام کرد.

با اعلام تارنمای فدراسیون فوتبال؛ مجیدی اسامی این نفرات را برای حضور در اردوی تیم ملی امید به «حمید استیلی» مدیر تیم امید اعلام کرد و در همین راستا اقدامات لازم به منظور دعوت از بازیکنان این فهرست صورت گرفت. برپایی این اردو برای حضور در مسابقات مقدماتی المپیک ٢٠٢٠ است.

اما چندی پیش «حمید استیلی» مدیر تیم فوتبال امید ایران در گفت و گو با رسانه‌ها از قطعی شدن حضور فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی این تیم خبر داده که کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان با وجود احترام به سرمربی جدید، آن را مورد تأیید نهادهای ورزشی ندانستند.

«مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال قبل از اعلام مدیر تیم امید در گفت و گو با خبرنگاران به طور تلویحی گفت که «اکنون به فرهاد مجیدی نزدیک شده‌ایم و صحبت دوستانه خوبی داشته و باید ببینیم امروز و فردا چه اتفاقی خواهد افتاد. با مجیدی صحبت شده و به سیستم ما نزدیک است.»

این اظهارات تاج در حالی بیان شد که وی و مجیدی تصمیم قطعی خود را برای سرمربی امیدها از قبل گرفتند تا اینکه با اعتراض کمیته و به رسمیت نشناختن سرمربی، هنوز به طور رسمی خبر سرمربیگری مجیدی تاکنون اعلام نشده است.

کمیته ملی المپیک معتقد است که پیشتر، روال بر این بوده که با پیشنهاد فدراسیون فوتبال به این کمیته و مطرح شدن گزینه سرمربی تیم در ستاد عالی بازی ها با حضور وزیر ورزش و جوانان سرمربی، معرفی می شد.

در حالی که کمیته ملی المپیک تنها به فرایند این مسیر اعتراض کرد که قرار است در نشست شنبه جاری ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو مطرح و سپس تصمیم گیری شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری