کد خبر: ۲۲۲۹۶۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
قتل "میترا استاد" توسط همسرش محمدعلی نجفی شهردار پیشین و یکی از شاخص ترین چهره های اصلاح طلبان، یقینا تراژدی هولناک و غم انگیزی است.

بالطبع اصلاح طلبان سعی میکنند تا از هزینه سیاسی آن بکاهند.و در مقابل بسیاری از اصولگرایان تلاش خواهند نمود(همچنانکه شروع هم کرده اند) تا حد اکثر بهره برداری سیاسی را از این ماجری بنمایند.

اما ای کاش آنان که صف بسته اند تا از نابودی دو انسان،یکی فیزیکی و دیگری بصورت فروریزی شخصیتی روحی روانی اش،حداکثر بهره برداری سیاسی را بنمایند متوجه می شدند که رفتارشان چقدر غیر اخلاقی است.

ای کاش یاد می گرفتیم برای حریم شخصی و خصوصی انسانها حتی دشمنان و مخالفین مان حرمت قائل میشدیم.اگر در سختی ها و به هنگام زمین خوردن های شان دستشان را نمی گرفتیم،لااقل لگدشان نیز نمی کردیم.

آنچه برای محمد علی نجفی اتفاق افتاد،ممکن است برای خود ما،نزدیکان،هم حزبی ها و عزیزانمان هم اتفاق بیفتاد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
-
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
0
0
اگه این قضیه برعکس می شد ، شما ها تموم می کردید....؟؟اصلا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
0
0
آقاي زيبا كلام در مورد اصولگرايان و ديگر مخالفان شما كم حرف نزديد و از موقعيت هاي سخت آن ها سوء استفاده و بهره سياسي برده ايد ادب را بايد شما و اصلاحطلبهاي مطبوعتان رعايت كنيد و بعد از ديگران توقع ادب داشته باشيد موقعي كه وزير و وزرا و رئيس جمهور شعور و شخصيت مردم ايران را لگدمال ميكنند شما كجا تشريف داريد؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری