کد خبر: ۲۲۲۸۶۶
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
استقلال فعالیتش را در نقل و انتقالات آغاز کرده و با برخی از بازیکنان مدنظرش وارد مذاکره شده است. ابتدا از لیست خروجی شروع می‌کنیم. گادوین منشا، طارق همام، ایسما، میثم تیموری در لیست خروج قرار دارند.
استقلال فعالیتش را در نقل و انتقالات آغاز کرده و با برخی از بازیکنان مدنظرش وارد مذاکره شده است. ابتدا از لیست خروجی شروع می‌کنیم. گادوین منشا، طارق همام، ایسما، میثم تیموری در لیست خروج قرار دارند.

گادوین منشا


منشا از پرسپولیس به استقلال رفت، اما حتی نتوانست در حد یک بازیکن متوسط باشد. او همچنین توسط فرهاد مجیدی به دلیل مسئله انضباطی کنار گذاشته شد، اما پس از مدتی به تمرینات بازگشت. منشا با استقلال قرارداد توافقی دارد، اما مسئولان استقلال تمایلی برای تمدید قرارداد با او ندارند.

طارق همام


این هافبک جوان به مانند بسیاری از بازیکنان عراقی‌ پرحاشیه بود. او در حالی که با استقلال قرارداد داشت، به بهانه بازی‌های تیم ملی در یکی از بازی‌های تدارکاتی تیم سابقش در عراق بازی کرد. او همچنین بیشتر زمان‌های فصل مصدوم و زمانی که به تمرینات بازگشت به دلیل عدم قرار گرفتن در ترکیب اصلی، قهر کرد. فرهاد مجیدی هم اعلام کرد تا زمانی که او در استقلال باشد، طارق جایی در این تیم نخواهد داشت. طارق با استقلال قرارداد سه ساله دارد و استقلال قصد دارد با فروش این بازیکن کسب درآمد کند.

ایسما


این بازیکن با قرارداد نسبتا سنگینی به استقلال پیوست، ولی نتوانست کیفیت خوبی از خود نشان دهد. او در اولین بازی برای استقلال موفق به گلزنی شد تا خیلی‌ها را امیدوار کند، اما در ادامه عملکرد مطلوبی نداشت. قرارداد ایسما با استقلال سنگین بسته شده و مسئولان باشگاه قصد دارند او را در لیست فروش قرار دهند.

میثم تیموری


این بازیکن در حالی ابتدای فصل به استقلال پیوست که مصدوم بود و نیم فصل را از دست داد. در ادامه هم نه شفر به او بازی داد نه مجیدی. تیموری با استقلال قرارداد سه ساله دارد اما در لیست خروج قرار گرفته است.

روزبه چشمی

چشمی در حال مذاکره با الاهلی قطر است و جدایی او قطعی به نظر می رسد. علی کریمی و وریا غفوری هم در حال مذاکره با استقلال هستند، اما تا الان به نتیجه نرسیده اند. قرار شده تکلیف این دو بازیکن فردا مشخص شود. احتمال اینکه این بازیکنان هم از استقلال جدا شوند زیاد است.

لیست ورود

پیمان رنجبری، علی دشتی، محمدرضا حسینی، رضا اسدی و آرش رضاوند گزینه‌های ورودی استقلال هستند. رنجبری با استقلال مذاکرات خوبی داشته و در آستانه پیوستن به استقلال قرار دارد، در مورد سایر بازیکنان اما هنوز مذاکرات شکل جدی به خود نگرفته است.

بیشترین دغدغه استقلال در حال حاضر انتخاب سرمربی فصل آینده است و مسئولان باشگاه عنوان کرده‌اند تا سه‌شنبه تکلیف سرمربی روشن می‌شود. بعد از انتخاب سرمربی، آبی‌پوشان به شکل جدی تری به دنبال جذب بازیکن جدید و خروج برخی بازیکنان از فهرست خود خواهند بود.

منبع: شفقنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ