کد خبر: ۲۲۲۲۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
هافبک اسبق تیم ملی و باشگاه شارلوای بلژیک با بیان اینکه مارک ویلموتس ضعیف ترین گزینه برای هدایت تیم ملی ایران است، گفت: ویلموتس حتی با بهترین نفرات تیم ملی کشورش هم نتوانست نتیجه بگیرد.
هافبک اسبق تیم ملی و باشگاه شارلوای بلژیک با بیان اینکه مارک ویلموتس ضعیف ترین گزینه برای هدایت تیم ملی ایران است، گفت: ویلموتس حتی با بهترین نفرات تیم ملی کشورش هم نتوانست نتیجه بگیرد.

مهرداد میناوند در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به مطرح شدن نام مارک ویلموتس بلژیکی به عنوان گزینه تیم ملی فوتبال ایران گفت: در مجموع فوتبال بلژیک را زیاد دوست ندارم. 6 ماهی هم که در این کشور بازی کردم، روزهای سختی را گذراندم. شاید سطح لیگ بلژیک کمی بالاتر از فوتبال اتریش بود اما این کشور، فوتبال دوست داشتنی ندارد.

وی افزود: مارک ولموتس نتوانست با بهترین تیم بلژیک نتیجه بگیرد و از طرفی بین تمام گزینه های مطرح شده، ضعیف ترین گزینه است. البته نباید پیش داوری کرد و از الان بخواهیم هجمه وارد کنیم اما واقعا این فرد گزینه قدرتمندی برای نیمکت تیم ملی ایران نیست.

پیشکسوت فوتبال ایران خاطر نشان کرد: متاسفانه در این مدت با افکار عمومی بازی کرده و اسامی بزرگ زیادی را مطرح کردند که اصلا کار پسندیده ای نیست. با اسامی که مطرح شد، توقع مردم بالا رفته و باید مربی بزرگی برای تیم ملی فوتبال انتخاب شود.

میناوند خاطرنشان کرد: تنها حُسن ویلموتس این است که چون خودش مهاجم بوده، ممکن است تفکرات هجومی داشته باشد. بازی تهاجمی، حلقه مفقوده هشت سال گذشته فوتبال ایران بود و هر فرد دیگری به غیر از کارلوس کی روش سرمربی تیم کشورمان بود، آمار گلزنی مهاجمان ایران 2 برابر بیشتر از آمار فعلی بود.

** پارس جنوبی جم بدون استرس برابر پرسپولیس قرار می گیرد

وی در خصوص دیدار پایانی لیگ برتر پرسپولیس برابر پارس جنوبی جم هم گفت: پرسپولیس باید خیلی زودتر قهرمان می شد. بحث اشتباهات داوری مطرح نیست و می توانستیم زودتر قهرمانی را تثبیت کنیم.

پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: در آسیا 5 امتیاز روی اشتباهات داوری از دست پرسپولیس رفت. در ایران هم بیشترین ضرر را از داوری ما دیدیم. برای مثال در بازی رفت برابر استقلال که داور اشتباه تاثیرگذار داشت.

وی حاشیه سازی های اخیر برای پرسپولیس را ناشی از بزرگی این تیم عنوان کرد و افزود: تیم های مهدی تارتار همیشه از تیم های خوب لیگ بودند و مقابل پرسپولیس هم با قدرت ظاهر شدند. مطمئنا این تیم بدون استرس برابر پرسپولیس قرار می گیرد که این موضوع اتفاقا کار پرسپولیس را سخت می کند. با این حال یک 90 دقیقه باقی مانده است و امیدوارم با ارائه یک عملکرد خوب برای سومین سال متوالی قهرمانی پرسپولیس را ببینیم.

میناوند اضافه کرد: پارس جنوبی و تیم های مهدی تارتار همیشه برای ثابت کردن خودشان برابر پرسپولیس قرار گرفته اند و بهترین عملکردشان را هم داشتند.

وی در پایان گفت: پرسپولیس مطمئنا برای مساوی به جم نخواهد رفت و بازیکنان با یک برد خوب قهرمانی را جشن خواهند گرفت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری