کد خبر: ۲۲۲۰۸۵
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۵میلیون و ۱۳۸هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۶۸ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۵میلیون و ۱۳۸هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۶۸ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش اعتدال؛ امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به آخرین قیمت‌های روزکاری قبل در قیمت ۵میلیون و ۱۳۸هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۵ میلیون و ۲۸ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۸۷۰هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۸۶۸هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۲۶هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۶۸هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت ۲میلیون و ۳۲ هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۸۷دلار معامله می‌شود.

صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۴۰ تومان افزایش نسبت به روز قبل، ۱۴هزار و ۹۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴هزار و ۷۹۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۶هزار و ۸۹۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶هزار و ۶۹۰ تومان است. قیمت خرید و فروش یورو در این صرافی ها نسبت به روز قبل ۴۰ تومان افزایش یافته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری