کد خبر: ۲۲۱۹۱۲
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷
در پی واژگونی یک فروند قایق موتوری حامل 17 سرنشین اعم از امدادگران و سیل زدگان شهرستان گمیشان در استان گلستان 2 نفر مفقود شدند.
در پی واژگونی یک فروند قایق موتوری حامل 17 سرنشین اعم از امدادگران و سیل زدگان شهرستان گمیشان در استان گلستان 2 نفر مفقود شدند.

به گزارش اعتدال، این قایق پس از واژگونی به بدنه بتنی مربوط به یک پل برخورد و به شدت آسیب دید و تمام سرنشینان آن به داخل آب سقوط کردند.

بر پایه این گزارش نیروهای سپاه، هلال احمر و تکاوران مستقر در منطقه بلافاصله وارد عمل شده و 15 نفر را نجات دادند که اغلب آنها مجروح و مصدوم شده اند و حال یک نفر نیز وخیم است.

باوجود تلاش امدادگران هنوز دو نفر از سرنشینان قایق مفقود هستند.

سیدعلی رضا حسینی معاون فرماندار گمیشان در این رابطه به ایرنا گفت: برابر اطلاعات واصله بیشتر سرنشینان این قایق را بومیان منطقه و تعدادی از امدادگران حاضر از سایر شهرستان‌ های استان گلستان تشکیل می دهند.

وی اظهار داشت: به دلیل تردد زیاد و ازدحام جمعیت و بعضا استفاده بیش از ظرفیت قایق ها امروز چند حادثه مشابه دیگر هم رخ داد که هیچ یک از آنها تلفات و حتی مصدوم نداشت.
معاون فرماندار گمیشان ابراز امیدواری کرد با جستجوی بیشتر دو مفقود این حادثه نیز پیدا شوند.

شهرستان ساحلی گمیشان در کرانه شرقی دریای خزر و غرب استان گلستان اکنون در محاصره سیل و بخشی از آن به زیر آب رفته است و به همین سبب طی شبانه روز گذشته بسیاری از مردم منطقه خانه های خود را ترک و با قایق به نقاط امن می روند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری