کد خبر: ۲۲۱۸۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
وزیر کشور گفت: دولت متعهد به پرداخت خسارت های ناشی از سیل است و در اسرع وقت و پس از انجام برآوردهای کارشناسی، به تعهدات خود عمل خواهد کرد.
وزیر کشور گفت: دولت متعهد به پرداخت خسارت های ناشی از سیل است و در اسرع وقت و پس از انجام برآوردهای کارشناسی، به تعهدات خود عمل خواهد کرد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه در شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان گمیشان اظهار داشت: مردم مطمئن باشند خسارت های وارد شده به آن ها در نتیجه بروز سیل بصورت واقعی و دقیق ارزیابی و به موقع پرداخت می شود.
وی بیان کرد: در این وضعیت که مردم شهرهای گلستان گرفتار سیل و آسیب های فراوان ناشی از آن هستند، عده ای دست به عقده گشایی سیاسی زده و تلاش می کنند این حادثه را به ظرفیتی برای جلب آرای خود تبدیل کنند.
رحمانی فضلی ادامه داد: در شرایط فعلی، اولویت اول و مهم، دعوت مردم به آرامش و تداوم امدادرسانی به آسیب دیدگان و سیل زدگان است که این اهداف با کمک همه دستگاه های امدادی ، ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران در حال انجام است.
وزیر کشور گفت: یکی از اهداف مهم و جدی در مدیریت بحران مناطق سیل زده گلستان، تخلیه آب جاری شده در شهرها تا حداکثر 72 ساعت آینده است.
به گزارش ایرنا، با آغاز فعالیت سامانه سرد و بارشی از هفته گذشته بیش از 300 میلی متر باران در گلستان بارید و ارتفاع برف در مناطق کوهستانی استان به 1.5 متر رسید.
بخش زیادی از مناطق شمالی و غربی گلستان شامل مزارع کشاورزی، راه ها، خانه های شهری و روستایی به زیر آب رفته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری