کد خبر: ۲۲۱۸۶۱
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر آمادگی کامل برای حل مشکلات مردم، گفت: از هر اقدامی برای حل مشکلات مردم بهره می‌بریم تا هر چه زودتر شرایط مناسب در این منطقه حاکم شود و مردم زندگی عادی خود را در پیش بگیرند.
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر آمادگی کامل برای حل مشکلات مردم، گفت: از هر اقدامی برای حل مشکلات مردم بهره می‌بریم تا هر چه زودتر شرایط مناسب در این منطقه حاکم شود و مردم زندگی عادی خود را در پیش بگیرند.

به گزارش اعتدال به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ نوذر نعمتی با اشاره به گسترش اقدامات و امدادرسانی به سیل زدگان در استان گلستان گفت: در پی فرمان فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) برای گسیل امکانات بیشتر از سوی نیروهای مسلح به استان‌های سیل زده شمال کشور، نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گستره اقدامات خود در این مناطق را افزایش داده است.

وی با بیان اینکه تیپ نیروی ویژه هوابرد (نوهد) از روز گذشته وارد مناطق سیل‌زده شده است، افزود: تیپ 65 به همراه قایق‌های جی‌می‌نی در این مناطق حضور یافتند و روند امدادرسانی را تسریع می‌بخشند تا هر چه زودتر شرایط عادی حاکم و پابرجا شود.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تامین اقلام اولیه مردم به طور روزانه در این منطقه خبرداد و یادآور شد: کانکس‌های حامل چادر، پتو، خوراک کنسرو شده و آب معدنی نیز به منطقه اعزام شده است و امدادرسانی ادامه خواهد داشت. پخت نان نیز روزانه انجام می‌شود و در سریع ترین زمان ممکن در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

امیر سرتیپ نوذر نعمتی خاطرنشان کرد: نیروی زمینی ارتش بر حسب وظیفه ذاتی خود از نخستین ساعات این بلای طبیعی در منطقه حضور دارد و کارکنان تیپ‌های متحرک و هجومی 130 و 230 و همچنین قرارگاه عملیاتی لشکر 30 گرگان نیروی زمینی ارتش در حال کمک‌رسانی و تامین امنیت مناطق و شهرها هستند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اقدامات نیروی زمینی ارتش در راستای امدادرسانی به مردم گفت: ماشین‌آلات سنگین و زرهی از قبیل لودر، چندین دستگاه کامیون توپ‌کش و اتوبوس، پمپ تخلیه‌ آب و بیل مکانیکی برای رفع آب گرفتگی معابر تعبیه شده است؛ روز گذشته نیازمندی ستاد مدیریت بحران به یک فروند بالگرد برای بازدید هوایی نیز تامین شد.

جانشین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر آمادگی کامل برای حل مشکلات مردم، گفت: از هر اقدامی برای حل مشکلات مردم بهره می‌بریم تا هر چه زودتر شرایط مناسب در این منطقه حاکم شود و مردم زندگی عادی و روزمره خود را در پیش بگیرند. البته اقداماتی ایمنی مناسب برای مقابله با هر گونه سیل احتمالی در پی بارش‌ باران در روزهای آتی انجام شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری