کد خبر: ۲۲۱۳۹۶
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
اسکای اسپورتز به نقل از منابع نزدیک به باشگاه رئال مادرید می‌گوید این باشگاه اطمینان دارد که در تابستان پیش رو پل پوگبا و ادن هازارد را جذب خواهد کرد.
اسکای اسپورتز به نقل از منابع نزدیک به باشگاه رئال مادرید می‌گوید این باشگاه اطمینان دارد که در تابستان پیش رو پل پوگبا و ادن هازارد را جذب خواهد کرد.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، رئال مادرید که در فصل جاری ناموفق بوده و درحالیکه فصل به پایان نزدیک می‌شود شانسی برای قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا ندارد مصمم است در فصل تابستان تغییراتی گسترده در ترکیب تیم خود بوجود بیاورد و پل پوگبا و ادن هازارد، ستاره‌های منچستریونایتد و چلسی در صدر فهرست ستاره‌های مورد علاقه این باشگاه اسپانیایی قرار دارند.

اسکای اسپورتز به نقل از منابع نزدیک به رئال مادرید می‌گوید مدیران این غول اسپانیایی اطمینان دارند که پوگبا و هازارد را در فصل تابستان جذب کرده و به مادرید منتقل خواهند کرد.

پوگبا که اخیراً در انگلیس با انتقادهای بسیار شدیدی روبرو است پیش از این به صورت تلویحی از تمایل خود برای پیوستن به رئال خبر داده و امروز در انگلیس خبرهای از لغو مذاکرات او با یونایتد برای تمدید قرارداد منتشر شده بود که نشان می‌دهد ستاره فرانسوی هم مصمم است فصل آینده را در مادرید بازی کند.

هازارد که قراردادش با چلسی در پایان فصل به پایان می‌رسد هم هیچ تمایلی برای تمدید قراردادش با چلسی نشان نداده است. در نتیجه اگر رئال به درخواست چلسی برای پرداخت 100میلیون پوند پاسخ مثبت بدهد چلسی به احتمال زیاد با انتقال او موافقت خواهد کرد. هازارد چندی پیش از علاقه خود به رئال مادرید صحبت کرده بود و بازی در غول اسپانیایی را رویای کودکی خود خوانده بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری