کد خبر: ۲۲۱۲۸۲
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
شهرزاد میرقلی خان بازرس ویژه رییس صداوسیما در زمان ریاست محمد سرافراز ، فیلمی از خود و سرافراز را در خارج کشور منتشر کرده است که زمان و مکان آن مشخص نیست اما در آن از اطلاعاتی سخن می‌گوید.
انتشار فیلمی از محمد سرافراز و شهرزاد میرقلی خان به همراه اسنادی در دست شهرزاد میرقلی‌خان باعث شده است که گمانه زنی های زیادی در مورد ماهیت این اسناد توسط کاربران فضای مجازی ایجاد شود.

به گزارش اعتدال، شهرزاد میرقلی خان بازرس ویژه رییس صداوسیما در زمان ریاست محمد سرافراز ، فیلمی از خود و سرافراز را در خارج کشور منتشر کرده است که زمان و مکان آن مشخص نیست اما در آن از اطلاعاتی سخن می‌گوید.

خانم میرقلی خان شش روز پیش با گذاشتن این فیلم در فیسبوک خود نوشت: «همزمانی اعیاد نیمه شعبان و ایستر بر تمامی مظلومان و ستمدیدگان جهان مبارک باد و به امید پیروزی حق بر باطل در این بهار. خواهشمند است، از گذاشتن کامنت خودداری فرماييد».

یکی از مخاطبان او پرسیده که «این دکتر همون آقای سرافرز نیستند؟ رییس سابق صدا وسیما؟» و دیگری گفته «نظرت درباره ریس سابق صدواسیما چیه. سرافراز. و فیلم تون داخل آسانسور».

یاشار سلطانی با انتشار این فیلم نوشته است که اسناد مذکور اسناد محرمانه است که توسط سرافراز از ایران خارج شد و در اختیار شهرزاد میرقلی‌خان قرار گرفته است.میرقلی خان در کامنتی در پاسخ درباره‌ی ماهیت پرونده‌ها نوشت: «اسناد و مدارک دوران زندانم در آمریکا»

در این فیلم، شبنم میرقلی خان در فرودگاهی منتظر است که آقای سرافراز می‌رسد و با هم سلام علیک می‌کنند. در ادامه، میرقلی خان در حالی که چند پرونده در دست دارد بدون توضیح شفاف درباره‌ی آنها وارد آسانسور می‌شود و به نظر می‌رسد که فیلمبردار این صحنه، سرافراز است.

ساعتی قبل، یعنی پنجشنبه آخر شب، سایت جام نیوز نوشته است که محمد ⁧سرافراز در گفت‌وگویی با این رسانه، خبر خروجش از کشور را تکذیب کرد و گفت که در ایران حضور دارد.

پس از بیش از سه سال، نحوه‌ی جدایی شبنم میرقلی خان از صداوسیما و خروج او از کشور و نیز جدایی سرافراز از ریاست کوتاه مدت صداوسیما همچنان یکی از بخش‌های مبهم مدیریت آن سازمان است که توضیح شفافی درباره‌ی آن منتشر نشده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری