کد خبر: ۲۲۰۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
سرمربی بارسلونا از پیروزی برابر منچستر یونایتد خوشحال است اما او نگران وضعیت آسیب دیدگی مسی است.
سرمربی بارسلونا از پیروزی برابر منچستر یونایتد خوشحال است اما او نگران وضعیت آسیب دیدگی مسی است.

به گزارش اعتدال و به نقل از مارکا، بارسلونا در دیدار رفت برابر منچستر یونایتد که در اولدترافورد برگزار شد توانست با یک گل به پیروزی برسد.

ارنستو والورده در نشست خبری بعد از بازی گفت: پیروز شدن و بازی کردن در چنین فضایی واقعاً سخت است. بازی سخت و پیچیده‌ای بود. خوشحالم که در نهایت این ما بودیم که به پیروزی رسیدیم. در ۲۰ دقیقه نخست در زمین حریف روی آن‌ها فشار آوردیم. خطاهای بدی روی بازیکنان ما انجام می‌دادند. به خوبی دفاع کردیم و مشکلات زیادی را برای حریف به وجود آوردیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم بیش‌تر توپ و میدان را در اختیار داشتیم. به بازیکنانی در میدان نیاز داشتیم که بتوانند با چنین سبک بازی کنار آیند و به همین خاطر ویدال و روبرتو را به میدان فرستادیم.

والورده درباره آسیب دیدگی مسی گفت: مسی بعد از ضربه شدیدی که به او وارد شد در میدان احساس راحتی نمی‌کرد و همین ما را نگران کرد. نمی ‌دانم که وضیعت آسیب دیدگی او چگونه است و باید منتظر آزمایش پزشکی ماند. ضربه شدیدی به او وارد شد.

والورده در پایان گفت: یکی از بازیکنان ما که در این دیدار بسیار خوب بازی کرد جرارد پیکه بود. او مثل همیشه باکیفیت و تمرکز بسیار بالایی بازی کرد. در خط دفاعی با نهایت تمرکز بازی کردیم و اجازه خودنمایی را به حریف ندادیم. خوشحالیم که پیکه عنوان بهترین بازیکن را به دست آورد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری