کد خبر: ۲۲۰۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
دیدار رفت تیم های آژاکس و یوونتوس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با تساوی 1-1 به پایان رسید.
دیدار رفت تیم های آژاکس و یوونتوس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با تساوی 1-1 به پایان رسید.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، دو تیم که در مرحله قبل با بازگشت های رویایی، توانستند به این مرحله برسند، در دیدار شب نمایش پایاپایی داشتند و در نهایت به تساوی رسیدند.

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه دوم بازی، ضربه خطرناک برناردسکی، می توانست به گل اول بازی تبدیل شود اما واکنش خوب اونانا، دروازه آژاکس را نجات داد.

بازیکنان میزبان خیلی زود پیش کشیدند و در دقیقه 6، ضربه خطرناک حکیم زیاش، با اختلاف کمی از کنار دروازه یووه به بیرون رفت.

برتری آژاکس ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 12، روی یک اشتباه از یوونتوسی ها، بار دیگر زیاش صاحب موقعیت شد اما ضربه او را شزنی مهار کرد.

در ادامه بازی متعادل تر شد اما باز هم این بازیکنان آژاکس بودند که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف ایجاد می کردند ولی ضربات آنها راهی به چهارچوب دروازه بیانکونری پیدا نمی کرد.

در دقیقه 30، روی یک ضربه کرنر از یوونتوس، رونالدو می توانست با یک ضربه والی، دروازه حریف را باز کند اما توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

حملات دو تیم ادامه داشت و در دقایق پایانی نیمه اول، هر دو تیم صاحب موقعیت های بسیار خوبی برای گلزنی شدند تا اینکه سرانجام در دقیقه 45، این رونالدو بود که یوونتوس را پیش انداخت. روی ارسال خوب کانسلو بود که رونالدو از غفلت مدافعان حریف استفاده کرد و با یک ضربه سر دیدنی، یوونتوس را پیش انداخت. نیمه اول با همین یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را آژاکس عالی شروع کرد و در همان دقیقه اول به گل تساوی رسید. داوید نرس که در سمت چپ زمین صاحب توپ شده بود، با یک حرکت انفرادی دیدنی و ضربه ای بی نقص، توپ را به گوشه دروازه شزنی فرستاد.

حملات تیم میزبان بعد از این گل هم ادامه داشت و چیزی نمانده بود که تالیافیکو در دقیقه 49 گل برتری این تیم را به ثمر برساند اما ضربه او به کنار دروازه یووه برخورد کرد.

بعد از اینکه بازی برای دقایقی متعادل شد، بار دیگر بازیکنان آژاکس توپ و میدان را در دست گرفتند و صاحب چند موقعیت خوب شدند اما ضربات زیاش، دی یونگ و شون، راهی به چهارچوب دروازه یوونتوس پیدا نکرد.

برتری میزبان در دقایق پایانی هم ادامه پیدا کرد اما این تیم یوونتوس بود که می توانست در دقیقه 85 به گل دوم برسد ولی ضربه داگلاس کاستا به تیر دروازه آژاکس برخورد کرد.

در ثانیه های پایانی هر دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل برتری انجام دادند اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: