کد خبر: ۲۱۹۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
لوییس انریکه، سرمربی سابق بارسلونا و فعلی تیم ملی اسپانیا از تمایل به جذب تونی کروس در گذشته خبر داد.
لوییس انریکه، سرمربی سابق بارسلونا و فعلی تیم ملی اسپانیا از تمایل به جذب تونی کروس در گذشته خبر داد.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، لوییس انریکه که سه فصل موفق را روی نیمکت بارسلونا سپری کرد، حالا از هدایت تیم ملی اسپانیا رضایت داشته و علاقه دارد این تیم سبک بازی هجومی خود را حفظ کند اما اولویت برای او فتح جام است.

لوییس انریکه گفت: "نیمار قابلیت تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ را دارد. البته زمان گویای همه چیز خواهد بود اما نیمار یک ستاره پیروز در مستطیل سبز است.

جذب تونی کروس؟ من نسبت به ایوان راکیتیچ بیش از تونی کروس شناخت داشتم. راکیتیچ عملکرد خوبی در سویا داشت اما من کروس و راکیتیچ را با هم می خواستم که در نهایت راکیتیچ راهی بارسا شد زیرا بودجه ما فقط اندازه جذب یک بازیکن بود."

حفظ سبک بازی تیم ملی اسپانیا؟ تمرکز من بیشتر فتح عناوین با تیم ملی اسپانیا است نه سبک بازی، تمرکز ما روی ارائه بهترین سبک فوتبال است و علاقه دارم تیم ملی اسپانیا فوتبالی هجومی و مستقیم بر اساس هویت خودمان ارائه دهد.

مربیگری در تیم ملی؟ ما با شدت و فشار فراوان کار می کنیم و من دلتنگ تمرین دادن روزانه تیمم نیستم. البته من علاقه دارم وقت کافی برای کارهای دیگر هم داشته باشم زیرا هزاران کار است که من به آنها علاقه دارم.


نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری