کد خبر: ۲۱۹۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
دومين كتاب عملكرد پايدار و مسئوليت هاي اجتماعي گروه صنعتي ايران خودرو با موضوع گزارش عملكرد اين خودروساز در حوزه هاي اجتماعي،‌ محيط زيست در سال 96 رونمايي شد.
دومين كتاب عملكرد پايدار و مسئوليت هاي اجتماعي گروه صنعتي ايران خودرو با موضوع گزارش عملكرد اين خودروساز در حوزه هاي اجتماعي،‌ محيط زيست در سال 96 رونمايي شد.    

به گزارش اعتدال به نقل از ايكوپرس،‌ ایران خودرو سال گذشته به عنوان نخستين شرکت در مجموعه صنعت خودرو موفق به تدوین و انتشار گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی خود شد و امسال دومین گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی خود را در راستاي ترويج شفافيت عملكرد، برقراری ارتباطی موثرتر با ذینفعان کلیدی سازمان و تقویت برند خود توسط مديريت مسئوليت پذيري اجتماعي تدوین و منتشر کرد.

این گزارش امسال باز هم به عنوان اولین مجموعه در صنعت خودرو و دومین مجموعه در کشور ترجمه و در سایت جهانی گزارش دهی GRI قرار خواهد گرفت.

حميده زرآبادي نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي در مراسم رونمايي از كتاب عملكرد پايدار ايران خودرو، ذينفعان از جمله مشتريان را عامل مهمي در پيشبرد اهداف بنگاه اقتصادي دانست و گفت: مشتريان در موفقيت سازمان به ويژه در مقوله مسئوليت‌هاي اجتماعي نقش مهمي را ايفا كنند.

تنها عضو زن كميسيون صنايع و معادن مجلس افزود: با كمك مردم و مشتريان، ايران خودرو مي تواند در تحقق اهداف مسئوليت هاي اجتماعي سرعت بهتري پيدا كند. رضايتمندي ذينفعان مي تواند مسير و نقشه راه درستي را براي آينده بهتر ترسيم كند.

وي ايران خودرو را شركتي مورد اطمينان و وثوق مردم توصيف و اظهار اميدواري كرد: با برنامه ريزي مجموعه ايران خودرو شرايط ايجاد شده بهبود يابد.

نماينده مردم قزوين با اشاره به رونمايي از كتاب عملكرد پايدار و مسئوليت هاي اجتماعي ايران خودرو گفت: اين كتاب گزارشي از فعاليت هاي انجام ايران خودرو در حوزه مسئوليت هاي اجتماعي است كه در آن تلاش شده تا گوشه اي از فعاليت هاي انجام شده به صورت مكتوب به مردم ارايه شود كه اميدوارم اين اقدام بتواند گام موثر و قدمي براي آينده روشن در بحث مسئوليت هاي اجتماعي و توسعه ايران خودرو در كشور عزيزمان باشد. زرآبادي تصريح كرد: تفكر خلاقانه و هدفمند كردن بودجه تبليغاتي و صرف آن در حوزه مسئوليت هاي اجتماعي از جمله كمك به آسيب ديدگان زلزله كرمانشاه از اقدامات ارزشمندي است كه توسط ايران خودرو انجام شده و اين نشان دهنده اثرگذاري فعاليت بنگاه اقتصادي در مسايل اجتماعي است.

در ادامه نادره رضايي مدير مسئوليت پذيري اجتماعي نيز گزارشي از اقدامات ايران خودرو در موضوعات مربوط به مسئوليت هاي اجتماعي ارايه كرد.

وي گفت: كتاب عملكرد پايدار و و مسئوليت هاي اجتماعي ايران خودرو نخستين كتاب در اين مقوله در صنعت خودرو است كه براي دومين سال به چاپ مي رسد. موضوع كتاب گزارش عملكرد اين خودروساز در حوزه هاي اجتماعي،‌ محيط زيست در سال 96 است.

رضايي افزود: در گزارش عملکرد پایدار، گروه صنعتي ايران خودرو تاثیرات اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی حاصل از فعالیتهای جاری خود را منتشر كرده است. همچنین اين گزارش پایدار ارزش‌ها و مدل راهبری سازمان را تشریح کرده و نشان دهنده ارتباط میان استراتژی و تعهد آن به یک اقتصاد جهانی پایدار است.

وي تصريح كرد: تدوين گزارش عملكرد پايدار و مسئوليت اجتماعي شركت ايران خودرو بر اساس دستورالعمل راهنمای جهاني گزارش دهی GRI انجام گرفت و همانند سال گذشته، تیم سازی سازمانی برای تدوین این گزارش در شش کارگروه با مشاركت كليه معاونت ها و مديريت هاي شركت صورت پذيرفته است.

گفتني است، در مراسم رونمايي از كتاب عملكرد پايدار ايران خودرو، قائم مقام اجرايي مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو، معاون وزير آموزش و پرورش، معاون صنايع دستي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، ‌مدير كل امور بانوان آموزش و پرورش، مشاور امور بانوان جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران، دبير فراكسيون جوانان مجلس شوري اسلامي و جمعي از مديران و كاركنان زن ايران خودرو نيز حضور داشتند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری