کد خبر: ۲۱۹۲۰۹
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۵
ملی پوش شمشیربازی ایران گفت: هدفم این است که حقم را در المپیک ۲۰۲۰ بگیرم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که به نحو احسن تمرینات را انجام دهیم و ان شاءالله منتظر روزهای خوب و خبرهای خوب باشید.
ملی پوش شمشیربازی ایران گفت: هدفم این است که حقم را در المپیک ۲۰۲۰ بگیرم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که به نحو احسن تمرینات را انجام دهیم و ان شاءالله منتظر روزهای خوب و خبرهای خوب باشید.

مجتبی عابدینی در گفت و گو با ایسنا درباره عملکرد خود در جام جهانی لهستان و گرندپری قاهره بیان کرد: بعد از تمرینات پرفشاری که داشتیم به جام جهانی لهستان اعزام شدیم که و تمام ملی‌پوشان زیر فشار بدنسازی بودند. اما در گرندپری قاهره عملکردمان خوب بود. هفته آینده هم مسابقات ایتالیا را داریم که برایمان مهم است. به هر حال فشردگی مسابقات زیاد است و هر دو هفته یک بار در رفت و آمد هستیم اما خب تمام تلاشمان را می‌کنیم که به نحو احسن تمرینات را انجام دهیم و ان شاءالله منتظر روزهای خوب و خبرهای خوب باشید. از اردیبهشت مسابقات انتخابی المپیک آغاز می‌شود و امیدوارم بتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم.

عابدینی در پاسخ به این پرسش که عملکردش نسبت به بقیه شمشیربازان بیشتر زیر ذره بین قرار دارد و این مسئله او را اذیت نمی‌کند، تصریح کرد: تا ۶-۷ ماه پیش خیلی برایم مهم بود و اذیت می‌شدم اما روی خودم کار کردم و اصلاً دیگر برایم مهم نیست که زیر ذره بین هستم. به هر کارشناسان ورزش و مردم درک می‌کنند هر دو هفته یک بار باید به مسابقه برویم و پروازهای طولانی داریم. شرایط سخت است از این رو کسی خودش را جای ما بگذارد درک می‌کنم. اکنون تمام فکر نه تنها من بلکه علی پاکدامن، محمد رهبری و دیگر ورزشکاران این است که در وهله اول سهمیه المپیک بگیریم. انتقاد یا پیشنهادی باشد هم ما قبول می‌کنیم و هدف همه ما یک چیز است و آن گرفتن سهمیه المپیک است.

او در مورد اینکه گفته می‌شود عابدینی در المپیک ۲۰۲۰ دنبال این است حق خودش را بگیرد، تاکید کرد: قطعاً هدفم این است که حقم را در المپیک ۲۰۲۰ بگیرم و تمام فکرم این است که المپیک ریو را جبران کنم.

عابدینی در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند شمشیربازی در المپیک ۲۰۲۰ شگفتی ساز باشد، تصریح کرد: شمشیربازی همیشه همه را شگفت زده کرده است. مطمئناً در المپیک ۲۰۲۰ هم کار خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهد.

او در مورد اینکه سال تحویل باید در مسابقات مجارستان باشد، گفت: به هر حال کنار خانواده نبودن سخت است اما کاری نمی‌توان انجام داد. ما هدفی داریم که باید خیلی چیزها را فدا کنیم و یکی هم همین است که در کنار خانواده نیستیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری