کد خبر: ۲۱۸۲۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
رم موفق شد با درخشش زانیولو، ستاره جوان و ایتالیایی خود با نتیجه 1-2 پورتو را مغلوب کند.
رم موفق شد با درخشش زانیولو، ستاره جوان و ایتالیایی خود با نتیجه 1-2 پورتو را مغلوب کند.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، زانیولو که در تابستان امسال به عنوان بخشی از قرارداد راجا ناینگولان از اینتر راهی رم شد، ستاره جالوروسی لقب گرفت تا این تیم 1-2 پورتو را مغلوب کند. اولین فرصت نیمه اول در دقیقه 7 و برای ادین ژکو ایجاد شد اما ضربه زمینی او در اختیار ایکر کاسیاس قرار گرفت. در ادامه جریان بازی بسیار آرام دنبال شد و دو تیم نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند.

 مهم ترین فرصت بازی در دقیقه 38 و روی پاس فازیو برای رم ایجاد شد اما ضربه ادین ژکو علیرغم ضربه ای زیبا بدشانس بود که توپ وی به دیرک دروازه برخورد کرد و در نهایت نیمه نخست کم هیجان با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

رم نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و می توانست در اوایل کار توسط پلگرینی به گل برسد اما این بار نیز کاسیاس برابر ضربه او ایستادگی کرد.

اما در دقیقه 69 رم به گل اول دست یافت. پاس تماشایی ژکو در محوطه به زانیولو رسید تا ستاره جوان جالوروسی با ضربه ای دقیق دروازه پورتو را باز کند.

اما این پایان کار نبود و دقایقی بعد باز هم زانیولو روی ریباند شوت ادین ژکو که به دیرک دروازه برخورد کرده بود، گل دوم رم را نیز به ثمر رساند.

پورتو درصدد جبران برآمد و آدریان موفق شد در دقیقه 80 و با یک ضربه زیبا از گوشه محوطه اختلاف را به حداقل برساند اما در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و رم با برتری در خانه، در انتظار بازی برگشت در پرتغال باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری