کد خبر: ۲۱۸۰۵۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
سرمربی آبی‌ اناری‌ها بعد از تساوی برابر رئال مادرید از دلیل نیمکت نشینی لیونل مسی سخن به میان آورد.
سرمربی آبی‌ اناری‌ها بعد از تساوی برابر رئال مادرید از دلیل نیمکت نشینی لیونل مسی سخن به میان آورد.

به‌ گزارش اعتدال به نقل از ‌ایسنا، جدال حساس بارسلونا و رئال مادرید در جام حذفی اسپانیا برنده نداشت و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ارنستو والورده، سرمربی آبی‌ اناری‌ها بعد از بازی، گفت‌: همه چیز خوب بود. ترجیح دادم که مسی را در ترکیب اصلی به میدان نفرستم چرا که او احساس درد داشت و از من خواست که در ترکیب اصلی نباشد. مسی در نیمه دوم با وجود این که درد داشت از من خواست تا بازی کند. او بهترین است.

او در ادامه درباره این دیدار، اظهار کرد: بازی خاص و سختی برای ما بود. باید گل می‌زدیم. تساوی در این دیدار باعث شد تا بازی برگشت هم از جذابیت زیادی برخوردار باشد.

والورده در بخش دیگری از صحبت‌های خود به درخشش مالکوم اشاره کرد و گفت‌: این نخستین ال کلاسیکو مالکوم بود اما او عملکرد خوبی از خود نشان داد و هماهنگی بالایی با دیگر بازیکنان داشت. خوشحال هستم که مالکوم درخشید و بازی خوبی را در این دیدار به نمایش گذاشت.

سرمربی آبی‌ اناری‌ها هم‌چنین به داوری در این بازی اشاره و اضافه کرد: داور کار سختی پیش رو دارد و با یک سوت می‌تواند همه چیز را تغییر دهد. ما باید روی بازی خود تمرکز داشته باشیم.

به‌ گزارش مارکا، سرمربی بارسلونا در پایان درباره وضعیت مسی قبل از دیدار برابر بیلبائو، گفت‌: اگر وضعیت او خوب باشد قطعاً بازی می‌کند اما اگر همچنان درد داشته باشد به او بازی نمی‌دهیم. همه چیز به شرایط خوبی مسی بستگی دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: