کد خبر: ۲۱۶۴۱۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
»
ژان کلر تودیبو، مدافع 19 ساله تولوز فرانسه به بارسلونا پیوست. هنوز مدت زمان قراردادش اعلام نشده است.
ژان کلر تودیبو، مدافع 19 ساله تولوز فرانسه به بارسلونا پیوست. هنوز مدت زمان قراردادش اعلام نشده است.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، باشگاه بارسلونا رسما اعلام کرد که تودیبو را از تولوز فرانسه به عنوان بازیکن آزاد جذب کرده و او از تابستان به این باشگاه خواهد پیوست.

بارسا از دو هفته پیش به جذب تودیبو علاقه مند شده بود و در نهایت توانست در رقابت با چند باشگاه بزرگ دیگر این بازیکن خوش آتیه را به خدمت بگیرد. از تودیبو به عنوان واران جدید فوتبال فرانسه نام برده می شود. 

در واقع  پس از اینکه ماتایس دی لیخت، مدافع جوان آژاکس به دلیل درخواست مالی بالای ایجنتش از بارسلونا دور شد، سران باشگاه کاتالانی به گزینه های دیگری برای تقویت خط دفاعی خود تمرکز کردند و تودیبو به دلیل اینکه قراردادش در پایان فصل به اتمام می رسید و آزاد به مذاکره با تیم های دیگر بود، گزینه ای سهل الوصول تر به نظر می رسید.

او به دلیل عدم تمدید قرارداد، به تیم دوم تولوز تبعید  شده است. این بازیکن 1.9 متری و راست پا با فیزیک بدنی مناسبش می تواند آینده خوبی در جمع آبی اناری ها داشته باشد.

جالب اینکه بارسا هفته گذشته موریو از والنسیا را نیز تا پایان فصل برای تقویت خط میانی خود به خدمت گرفت.

تودیبو از اول جولای 2019 به تمرینات بارسا اضافه خواهد شد و  پس از شرکت در تور تابستانی چین و ژاپن، در مورد ادامه حضورش در تیم اول یا انتقال قرضی به تیم هایی دیگر تصمیم گیری خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: