کد خبر: ۲۱۶۳۱۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
»
اسامی اعضای چهل و ششمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک مشخص شد.
اسامی اعضای چهل و ششمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک مشخص شد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، مجمع عمومی کمیته ملی المپیک قرار است ۲۵ دی برگزار شود  و مهمترین اتفاق این مجمع تصویب اساسنامه جدید کمیته ملی المپیک است.

این مجمع با حضور ۶۳ نفر تشکیل می شود. نکته قابل توجه رییس نداشتن ۱۰ فدراسیون است از این رو قرار است نماینده این فدراسیون ها در مجمع حاضر باشند. فدراسیون های مهمی چون کشتی، والیبال، جودو، قایقرانی، کاراته  که المپیکی هم هستند، رییس در مجمع ندارند و به جای آنها سرپرست فدراسیون ها به عنوان نماینده فدراسیون حاضر خواهند شد. این فدراسیون ها در حالی که باید به فکر برنامه ریزی دراز مدت و حضور در المپیک ۲۰۲۰ باشند، همچنان در انتظار رییس دار شدن به سر می برند.

*اسامی اعضای مجمع به شرح زیر است:

۱- مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان

۲- سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک

۳- شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک

۴- طاهره طاهریان نایب رییس کمیته ملی المپیک

۵- فضل الله باقرزاده نایب رییس کمیته ملی المپیک و رییس فدراسیون شمشیربازی

۶- محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی و عضو هیات اجرایی

۷- مجید شایسته عضو هیات اجرایی و نماینده فدراسیون تنیس

۸ -سید عبدی افتخاری رییس فدراسیون اسکی و عضو هیات اجرایی

۹- علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی و عضو هیات اجرایی

۱۰- مجید کیهانی رییس فدراسیون دوومیدانی و عضو هیات اجرایی

۱۱- علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی

۱۲- کیکاوس سعیدی خزانه دار

۱۳- هادی ساعی عضو هیات اجرایی

۱۴-  محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک

۱۵- رضا قراخانلو رییس آکادمی ملی المپیک

۱۶- مهین فرهادی زاد کارشناس خبره در امور بازی های المپیک

۱۷- فریبا محمدیان (بجای او ممکن است فرد دیگری معرفی شود.)

۱۸- بهداد سلیمی کارشناس خبره در امور بازی های المپیک

۱۹- اصغر رحیمی کارشناس خبره  حوزه ورزش دانش آموزی

۲۰- نصرالله سجادی کارشناس خبره در امور بازی های المپیک

۲۱- زهرا نعمتی نماینده ورزشکاران

۲۲- الهه احمدی نماینده ورزشکاران

۲۳- مهدی کامرانی  نماینده ورزشکاران

۲۴- آرش میراسماعیلی نماینده ورزشکاران

۲۵- مجتبی عابدینی نماینده ورزشکاران

۲۶- یوسف کرمی نماینده ورزشکاران

۲۷- سعید آذری نماینده باشگاه های ورزشی کشور

۲۸- پیمان فخری نماینده مربیان و داوران شرکت کننده  در بازی های المپیک

۲۹- امیر سرتیپ کمال پیمبری  نماینده ورزش نیروهای مسلح

۳۰- رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال

۳۱- خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری

۳۲- علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری

۳۳- سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو

۳۴- مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش

۳۵- بهمن محمدرضایی رییس فدراسیون اسکیت

۳۶- حسین ثوری رییس فدراسیون بوکس

۳۷- هاشم اسکندری رییس فدراسیون بولینگ و بیلیارد

۳۸- غلامرضا نوروزی رییس فدراسوین پزشکی ورزشی

۳۹- مهرداد علی قارداشی رییس فدراسیون تنیس روی میز

۴۰- غلامرضا شعبانی بهار رییس فدراسیون تیروکمان

۴۱- زهرا اینچه درگاهی رییس فدراسیون ژیمناستیک

۴۲- مسعود خلیلی رییس فدراسیون سوارکاری

۴۳- مهرداد پهلوان زاده رییس فدراسیون شطرنج

۴۴- محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا شیرجه و واترپلو

۴۵- مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال

۴۶- عباس خواجه اورسجی رییس فدراسیون کبدی

۴۷- رضا زارعی رییس فدراسیون کوهنوردی

۴۸- حمید عزیزی رییس فدراسیون گلف

۴۹- مجتبی جوهری رییس فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای

۵۰- حسین بابویی رییس فدراسیون دانش آموزی

۵۱- محمدرضا دهخدا رییس فدراسیون ورزش های دانشگاهی

۵۲- علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی

۵۳- مهدی علی نژاد رییس فدراسیون ووشو

۵۴- محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون

۵۵- حمید بنی تمیم نماینده فدراسیون کشتی

۵۶- افشین داوری نماینده فدراسیون والیبال

۵۷- احمد نامنی نماینده فدراسیون سه گانه

۵۸- یاشار بی غم نماینده فدراسیون چوگان

۵۹- محسن آشوری نماینده فدراسیون کاراته

۶۰- حسن اباذری نماینده فدراسیون هاکی

۶۱- محمدرضا عمادی نماینده فدراسیون جودو

۶۲- احمد گواری نماینده فدراسیون قایقرانی

۶۳- محمدرضا رجبی نماینده فدراسیون هندبال
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: