کد خبر: ۲۱۶۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
»
شفقنا- شرکت هواپیمایی ملی بحرین از تصمیم خود برای انجام پرواز به هشت مقصد جدید در سال جاری میلادی از جمله پایتخت سوریه خبر داد.
شرکت هواپیمایی ملی بحرین از تصمیم خود برای انجام پرواز به هشت مقصد جدید در سال جاری میلادی از جمله پایتخت سوریه خبر داد.

به گزارش شفقنا به نقل از شبکه خبری «آر تی عربی» روسیه، روزنامه «الایام» بحرین از شرکت هواپیمایی ملی این کشور (Gulf Air) نقل کرد که هواپیماهای این شرکت در سال ۲۰۱۹ میلادی به هشت مقصد جدید پرواز خواهند کرد که شاخص ترین آنها شهر دمشق، پایتخت سوریه است.

به نوشته این روزنامه، ​شرکت «گلف ایر» این اقدام را در جریان کنفرانس تجاری سالانه خود برای سال جدید میلادی اعلام کرده جایی که خاطر نشان ساخته دمشق را در برنامه خود برای انجام پرواز به مقاصد جدید قرار داده است.

الایام در این باره از «زاید الزیانی»، رئیس هیئت مدیره گلف ایر (طیران الخلیج) نقل کرده که مذاکره این شرکت بحرینی با نهادهای رسمی ذی ربط در سوریه برای راه اندازی پرواز مستقیم میان پایتخت دو کشور پیشرفت داشته و با وجود آن که مسائل همچنان در مرحله مذاکرات قرار دارد، پیش بینی می شود پروازهای شرکت میان منامه و دمشق طی سال جاری از سر گرفته شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: