کد خبر: ۲۱۴۹۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
فیلم جلسه محرمانه مجلس در بی‌بی‌سی؟!
از جلسه غیرعلنی روز گذشته مجلس فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که نمایندگان در حال بررسی این هستند که چه کسی در صحن علنی این فیلم را ضبط و در فضای مجازی منتشر کرده است.
هدایت الله خادمی نماینده ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات نشست غیرعلنی مجلس اظهار داشت: نمایندگان پیش از آغاز جلسه علنی برای بررسی موضوع پیش آمده در گمرک برای محمد باسط درازهی نماینده سراوان جلسه غیر علنی داشتند.

به گزارش اعتدال؛ وی ادامه داد: از جلسه غیر علنی روز گذشته مجلس فیلمی در فضای مجازی منتشر شد، نمایندگان در حال بررسی این هستند که چه کسی در صحن علنی این فیلم را ضبط و در فضای مجازی منتشر کرده است.

خادمی با بیان اینکه قرار است تا نماینده سراوان در این جلسه نکاتی را مطرح کند، اظهار داشت: مباحثی مطرح بود که گویا وی از توضیحات وزیر قانع شده و استیضاح منتفی است، اما ظاهرا می‌خواهد تصمیم‌گیری در این‌باره را به مجلس واگذار کند.
ماموریت به حراست مجلس برای مشخص شدن منشاء انتشار فیلم جلسه غیرعلنی

همچنین نماینده دامغان از دستور هیئت ریسه مجلس به حراست مجلس برای پیگیری منشاء انتشار فیلم جلسه غیرعلنی دیروز خبر داد و گفت که قرار است مشخص شود که این فرد چه کسی بوده و چرا این فیلم را منشتر کرده است.

ابوالفضل حسن بیگی، در توضیح جلسه غیرعلنی مجلس گفت: در این جلسه موضوع فیلم منتشرشده از آقای درازهی نماینده سراوان و درگیری لفظی بین او و یکی از کارمندان گمرک مجدد مورد بررسی قرار گرفت درنهایت مقرر شد وزیر اقتصاد بررسی کامل را انجام دهد و سپس تصمیم گیری شود.

وی افزود: همچنین موضوع انتشار فیلمی از جلسه غیر علنی مجلس نیز مورد بررسی قرار گرفت و هیئت رییسه به حراست مجلس دستور بررسی داد تا مشخص شود چه کسی از جلسه فیلم‌برداری کرده و چرا آن را منتشر کرده است؟

روز دوشنبه هفته جاری کلیپی از نماینده سروان در فضای مجازی پخش شد که در آن این نماینده با یکی از کارکنان گمرک درگیری لفظی پیدا می‌کند، به دنبال آن مجلس روز گذشته جلسه غیر علنی برگزار کرد و در آن به بررسی این موضوع با حضور وزیر اقتصاد پرداخت و نماینده سراوان پشت تربیون توضیحاتی ارائه کرد.

دوشنبه شب گذشته فیلمی از جلسه غیرعلنی مجلس منتشر شد که در آن نماینده سراوان در حال توضیح نسبت به اتفاق رخ داده است، موضوعی که درباره آن هم جلسه مجلس برای دقایقی به صورت غیرعلنی برگزار شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری