کد خبر: ۲۱۴۸۸۳
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
نخست وزیر اسراییل گفت ماموران کشورش داخل ایران هستند و به طور مداوم بر فعالیت‌های هسته‌ای این کشور نظارت دارند.
نخست وزیر اسراییل گفت ماموران کشورش داخل ایران هستند و به طور مداوم بر فعالیت‌های هسته‌ای این کشور نظارت دارند.

به گزارش اعتدال به نقل از وب سایت "تایمز اسراییل"، "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر راستگری رژیم اسراییل روز یکشنبه در دیدار با دیپلمات‌های (سفرای) اسراییلی سراسر جهان در مقر وزارت امور خارجه اسراییل در شهر قدس این اظهارات را بیان کرده است.

او که چند روز پیش نیز مدعی شده بود برای حفظ موجودیت و امنیت اسراییل اقدام نظامی درون مرزهای ایران را نیز از نظر دور ندارد، در گردهمایی دیپلمات‌های اسراییلی نیز با بیان مطالبی مشابه افزود:" ماموران ما به عملیات‌های اطلاعاتی خود درون خاک ایران ادامه می‌دهند تا بلندپروازی‌های هسته‌ای این کشور را خنثی کنند."

او افزود:" ما در نبردی جهانی علیه برنامه هسته‌ای ایران هستیم... ماموران میدانی ما همچنین به صورت مداوم بر تاسیسات هسته‌ای ایران نظارت دارند."

گفتنی است در ماه آوریل سال جاری میلادی نیز نتانیاهو در شویی تلویزیونی مدعی شده بود ماموران اطلاعاتی اسراییل تعداد 100 هزار سند از فعالیت‌های هسته‌ای به گفته او مخفیانه ایران را از ساختمانی در جنوب تهران به سرقت برده و به اسراییل برده‌اند.

به گزارش عصرایران، او در سخنرانی ماه سپتامبر خود در مجمع عمومی نیز مدعی شده بود در ساختمانی در منطقه "دورقوزآباد" در حومه تهران، فعالیت‌های مخفیانه هسته‌ای انجام می‌شود. این ادعا در حالی بود که گزارش‌های میدانی رسانه‌های ایران پس ازطرح این ادعا، ثابت کرد که آن ساختمان مورد نظر نتانیاهو یک قالیشویی بوده است و این مساله سوژه طنز رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در ایران شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری