کد خبر: ۲۱۴۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
»
دو شركت مگاموتور و تحقيقات نوآوري سايپا نقش مهمي در توليد محصولات گروه سايپا دارند و بر همين اساس گروه سايپا برنامه هاي مشخص و منسجمي براي توليد محصولات جديد با فن آوري روز دنيا در دستور كار دارد.
دو شركت مگاموتور و تحقيقات نوآوري سايپا نقش مهمي در توليد محصولات گروه سايپا دارند و بر همين اساس گروه سايپا برنامه هاي مشخص و منسجمي براي توليد محصولات جديد با فن آوري روز دنيا در دستور كار دارد.

به گزارش سايپانيوز؛ مراسم توديع و معارفه جمشيد حيدر كندري  مدير عامل پيشين شركت مگاموتور و بهروز غفاري مديرعامل  جديد اين شركت با حضور محمد رضا سروش مديرعامل گروه خودرو سازي سايپا ، اعضاي هيات مديره ، مديران عامل و  جمعي از مديران ارشد سايپا برگزار شد.

در اين مراسم سروش ضمن تقدير و تشكر از زحمات مهندس كندري افزود: شركت مگاموتور جزء شركت هاي پيشرو و ارزشمند گروه سايپا است .

مدير عامل گروه سايپا خاطر نشان كرد: شركت مگاموتور از پتانسيل و توان داخلي خوبي  براي توليد محصولات برخوردار است و  لازم است با تلاش و همكاري بيشتر زمينه را براي توليد قواي محركه در راستاي افزايش توليد نهايي در ساير شركت هاي گروه فراهم گردد.

وي تاكيد كرد: شركت مگاموتور بايد با استراتژي همكاري با شركت هاي مادر و صاحب نام توليد كننده و فروشنده مواد اوليه، هزينه توليد را كاهش و كيفيت را افزايش دهد و همچنين با جلب اعتماد و جذب سرمايه گذاران داخلي در حوزه موتور و گيربكس بستر لازم براي توسعه زير ساخت در اين مجموعه مهم فراهم گردد.

مدير عامل گروه سايپا افزود: در شرايط كنوني بايد تهديد را به فرصت تبديل كرد كه در اين مسير همدلي ، تلاش جمعي و استفاده درست از پتانسيل هاي  داخلي لازم است ، به نحوي كه با شناسايي توليد كنندگان توانمند داخلي و  همكاري با آنها شرايط اشتغال و رونق اقتصادي در كشور را بهبود ببخشيم.

وي شفافيت و نظارات دقيق در فرايند تامين را مهم دانست و افزود: بايد با ساماندهي و ايجاد ابزار كنترلي ، خطا انساني را كاهش  دهيم و با تمركز در توليد در راستاي اهداف سازمان گام برداريم و حاشيه هاي سازمان را كاهش دهيم.

سروش اظهار كرد: نياز است شركت مگامونور با نگاه به آينده و مطابق با استاندارد هاي زيست محيطي براي توليد محصولات با شرايط خاص برنامه داشته باشد و همچنين شرايط كسب و كار را در مسير زمان پيش برده و مطابق با محصولات شركت هاي گروه در زمينه توليد قواي محركه اقدام لازم را انجام دهد.

وي يادآور شد: دو شركت مگاموتور و تحقيقات نوآوري سايپا نقش مهمي در توليد محصولات جديد گروه سايپا دارند و بر همين اساس گروه سايپا برنامه هاي مشخص و منسجمي براي توليد محصولات جديد با فن آوري روز دنيا در دستور كار دارد.

مدير عامل گروه سايپا گفت: براي رسيدن به جايگاه واقعي سايپا و شرايط مطلوب بايد همه همكاران طبق برنامه هاي اعلام شده به صورت منسجم با يك هدف مشترك در راستاي موفقيت سازمان گام بردارند كه مطمئنا با كار تيمي و احساس مسئوليت بيشتر در قبال ذي نفعان و سهامداران ، شركت سايپا به روز هاي اوج خود باز خواهد گشت.

سروش در اين مراسم از زحمات مهندس جمشيد حيدري كندري مدير عامل پيشين شركت مگاموتور  كه سال ها در عرصه صنعت با خوش نامي و توان بالا كار كردند تقدير و تشكر و همچنين براي آقاي مهندس  بهروز غفاري مدير عامل جديد مگاموتور كه سال هاي در زمينه توليد و قطعات فعاليت داشته اند آرزوي موفقيت و سربلندي كرد. 

گفتني است مهندس كندري مدير عامل پيشين شركت مگاموتور بر اساس اجراي  قانون منع بكار گيري بازنشستگان با گروه سايپا قطع همكاري نمود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: