کد خبر: ۲۱۴۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
بازیکنان بزرگ زیادی در جهان فوتبال با شماره پیراهن ۲۱ در میادین درخشیدند.
بازیکنان بزرگ زیادی در جهان فوتبال با شماره پیراهن ۲۱ در میادین درخشیدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از listas de futbol، شماره پیراهنی وجود دارد که در میان ۱۱ شماره نخست نیست اما در سال‌های اخیر، جاودانه‌های زیادی داشته است. بازیکنان زیادی شماره ۲۱ را بر تن کردند که در ادامه به بهترین‌هایشان اشاره می‌شود.

زین الدین زیدان

هافبک فرانسوی در یوونتوس با این شماره بازی کرد و بدون شک یک قبل و بعد را با حضورش در تاریخ تیم ایتالیایی به ثبت رساند. او سپس به رئال مادرید پیوست و پیراهن شماره ۵ را بر تن کرد. با این حال برای عاشقان فوتبال شماره ۲۱ دوران زیدان به یک سمبل تبدیل شد.

آندره پیرلو

هافبک ایتالیایی بدون شک یکی از بزرگان فوتبال بود که با شماره ۲۱ در میادین حضور داشت. او در تیم ملی نیز با این شماره به میدان رفت.

پابلو آیمار

او یکی از پیش‌روهای علاقه‌مندی به این شماره در شهر والنسیا بود. هافبک آرژانتینی به خاطر این که نمی‌خواست شماره ۱۰ را برتن کند این شماره را انتخاب کرد اما این عدد او را به یک جادوگر تبدیل کرد و از این جا داستان ۲۱ شروع شد.

داوید سیلوا

هافبک اسپانیایی وارث شماره آیمار بود. هافبک آرژانتینی زمانی که جدایی‌اش از والنسیا قطعی شده بود این شماره را به سیلوا پیشنهاد کرد. بازیکن اسپانیایی این توصیه را پذیرفت و با افتخار با این شماره با پیراهن والنسیا به میدان رفت. سیلوا خیلی زود به یکی از بهترین‌های باشگاه اسپانیایی تبدیل شد. او سپس در منچسترسیتی نیز با این شماره به میدان رفت.

خوان کارلوس والرون

بازیکن اسپانیایی شماره ۲۱ دپورتیوو لاکرونیا را بر تن کرد و پیراهن او به یکی ارزشمندترین‌ها در تیم اسپانیایی تبدیل شد. او یک نابغه در بازی با توپ بود.

سانتیاگو سولاری

هافبک آرژانتینی در رئال مادرید با این شماره به میدان رفت. سولاری بازیکن سطح بالایی بود که این موضوع را در اتلتیکومادرید نیز نشان داد.

لوییس انریکه

بازیکن اسپانیایی علاقه زیادی به این شماره داشت و در دوران بازی‌اش با پیراهن ۲۱ به میدان رفت.


نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری