کد خبر: ۲۱۳۵۳۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
»
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش سقف و کف دریافتی فرهنگیان را اعلام و جزئیاتی از تسهیلات بانکی به آنها را ارائه کرد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش سقف و کف دریافتی فرهنگیان را اعلام و جزئیاتی از تسهیلات بانکی به آنها را ارائه کرد.

علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با ایسنا، درباره سقف و کف دریافتی فرهنگیان اظهار کرد: حقوق معلمان بر اساس سابقه، مدرک و منطقه جغرافیایی تعیین می‌شود زیرا تابع قانون مدیریت خدمات هستند.

وی افزود: دریافتی فرهنگیان از  دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تا پنج میلیون است؛ البته تعداد آنها که دریافتی بالا دارند، کم است؛ ولی میانگین دریافتی فرهنگیان حدود دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فرهنگیان در احکام حقوقی تفاوتی با سایر کارکنان دولت ندارند گفت: آنچه باعث این تفاوت است، دریافتی‌های رفاهی ماهانه جداگانه از احکام است. ما در آموزش و پرورش غیر از عدد حکم، چیز دیگری نداریم که پرداخت کنیم.

الهیار ترکمن درباره وام های اعطایی به فرهنگیان نیز اظهار کرد: غیر از وام صندوق ضروری که در اختیار ادارت کل آموزش و پرورش است، وام‌هایی را در تفاهم با بانک‌های کشور طراحی و در حال اجرا داریم که از جمله آنها وام‌های بانک ملی ۱۵، ۲۵ و ۵۰ میلیون تومانی  با سود ۱۲ درصد است.

وی افزود: بانک رسالت نیز تسهیلاتی با کارمزد ۲ درصد تا سقف ۲۰ میلیون تومان می پردازد که حجم آن نسبت به وام های بانک ملی کمتر است. رایزنی هایی با بانک‌های دیگر هم داشتیم که اگر به سرانجام برسند، اعلام خواهیم کرد.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
امیر مومنی
|
-
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
0
0
اینجاب امیر مومنی بازنشسته آموزش و پرورش سقز کردستانم .آقای معاون کدام وام 12درصد من همه وامها را بخاطر نداشتن سرمایه و نوسازی منزلم گرفتم هیچ کدام از 18درصد کمتر نبودند که بیشتر هم بودند الانم کمر زیر این همه سود بانکی شکسته .چرا با توهمات با مردم صحبت میکنید بر اساس واقعیت حرف بزنید .بانک رسالت هم در صورت داشتن سزمایه اولیه پس از 6ماه با سود 4درصد وام میدهد آقای معاون سیر از گرسنه خبر ندارد سوار از پیاده0919****613
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: