کد خبر: ۲۱۲۸۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
»
بارسلونا از حالا به آینده فکر می کند، به آینده ای که لوئیس سوارز را دیگر در اختیار نخواهد داشت و یا اینکه او دیگر کیفیت کنونی خود را از دست داده است.
بارسلونا از حالا به آینده فکر می کند، به آینده ای که لوئیس سوارز را دیگر در اختیار نخواهد داشت و یا اینکه او دیگر کیفیت کنونی خود را از دست داده است.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، ستاره اروگوئه ای پس از مسی مهمترین بازیکن بارسا در فاز هجومی محسوب می شود. او در فصل جاری شروع خوبی نداشت اما با هت تریک برابر رئال توانست تعداد گل هایش را به هفت برساند و پاسخ خوبی به منتقدانش بدهد. او همچنین در برابر رایو هم دبل کرد. در پنجمین فصل حضور سوارز در بارسا، او همچنان کیفیت بالایش را حفظ کرده اما در آستانه 32 سالگی اینگونه به نظر می رسد که بارسا باید به فکر یافتن جانشینی مناسب برای او باشد.

سوارز خود نیز در مصاحبه روز گذشته با یکی از رسانه ها تایید کرد که بارسلونا باید به فکر یافتن مهاجمی جدید برای آینده ای نه چندان دور باشد.

موندودپورتیوو امروز در گزارشی ویژه از شش بازیکن به عنوان گزینه های مدنظر بارسا برای جانشینی سوارز نام برد و اینکه مدتی است  بازی های آنها را زیر نظر گرفته است.

طبق ادعای این نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا، هری کین، اولین گزینه بارسا محسوب می شود. کاپیتان تاتنهام و گلزن شماره یک این باشگاه و تیم ملی انگلیس که سال 2017 به عنوان بهترین گلزن اروپا معرفی شد. مشکل بزرگ در مورد او رقم جدایی 200 میلیون یورویی است و همین کار را برای جذب وی دشوار خواهد ساخت.

تیمو ورنر، مهاجم 22 ساله تیم ملی آلمان و باشگاه لایپزیش نیز گزینه دوم است و سپس مارکوس دالبرگ از آژاکس قرار دارد. هر دو جوان هستند و می توانند سال ها برای بارسا بدرخشند.

مائورو ایکاردی، ستاره اینتر، نیکولاس په په، مهاجم 23 ساله لیل و کریستوف پیاتک، مهاجم 23ساله جنووا نیز گزینه های بعدی هستند. ایکاردی سابقه بازی برای تیم دوم بارسا را دارد و با فضای این باشگاه کاملا آشناست اما او بارها از علاقه اش برای ماندن در اینتر  سخن گفته است.

پیاتک نیز که در این فصل با درخشش در جنووا همه را شگفت زده کرده، در صورت ادامه روند پیشرفت، همچنان در فهرست خرید بارسا باقی خواهد ماند.

پیش از این، گزینه اول بارسا برای جانشینی سوارز کسی نبود جز آنتوان گریزمان، مهاجم فرانسوی اتلتیکو که چند ماه پیش رسما به بارسلونا پاسخ منفی داد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: