کد خبر: ۲۱۲۵۲۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
بازیکن پیشین استقلال معتقد است این تیم تا نیم فصل و جذب بازیکنان خوب، تغییری نمی‌کند و به همین منوال به کارش ادامه خواهد داد.
بازیکن پیشین استقلال معتقد است این تیم تا نیم فصل و جذب بازیکنان خوب، تغییری نمی‌کند و به همین منوال به کارش ادامه خواهد داد.

میرشاد ماجدی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که استقلال تا نیم فصل نخست به همین منوال عمل خواهد کرد، گفت: تیم دیر بسته شده و مربی و مدیریت مقصر نیستند. در این شرایط هواداران باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند و تا نیم فصل صبر کنند. مطمئنا در نیم فصل نخست  مدیریت باشگاه و کادرفنی برای تقویت تیم دست به کار خواهند شد. اگر این اتفاق رخ نداد، هوداران استقلال می‌توانند گله مند باشند. مدیریت قبلی باید یک سری کارها را انجام می‌داد که انجام نداده است.

این بازیکن پیشین استقلال با اشاره به خستگی روحی و ذهنی بازیکنان استقلال خاطرنشان کرد: هواداران باید بیش از هر زمان دیگری بازیکنان را تشویق کنند و به آن‌ها اعتماد به نفس بدهند. بازیکنان استقلال نیاز به استراحت دارند. باید از نظر روحی - روانی بهبود یابند. اگر نتوانند این کار را کنند، شرایط سخت‌تر می‌شود.

او مشکل کنونی استقلال را کیفیت بازیکنان این تیم عنوان کرد و افزود: زمانی یک بازیکن با کیفیت از توپ مرده، موفق به گلزنی می‌شود که این موضوع کاملا مرتبط با کیفیت بازیکن است. استقلال نیازمند بازیکنانی است که کیفیت بالایی داشته باشند و در خلق موقعیت و گلزنی متبحر باشند.

ماجدی جذب پنج، شش بازیکن در نیم فصل نخست را الزامی دانست و گفت: قطعا مدیریت و کادرفنی این کار را انجام خواهند داد. استقلال چیزی را از دست نداده است و مطمئنا در نیم فصل به مسابقات بر می‌گردد.

این بازیکن پیشین استقلال درباره نوع بازی سپاهان و اتکا به استنلی کی‌روش در گلزنی، خاطرنشان کرد: درباره تیمی صحبت می‌کنیم که یک مربی با کارنامه موفق دارد. قلعه‌نویی در بازی با استقلال به خوبی تیمش را آسیب شناسی می‌کند و با اضافه کردن بازیکن، موفق به گلزنی می‌شود. مشخص است که قلعه‌نویی یک برنامه بلندمدت دارد.

وی با اشاره به نقش بی‌بدیل استنلی کی‌روش در سپاهان گفت: نمی‌توانیم به راحتی از این بازیکن بگذریم. از طرفی قلعه‌نویی در هر تیمی حضور داشته، موفق به حفظ تیمش در بالای جدول شده است. مطمئن باشید اگر ایرادی در سپاهان باشد، قلعه‌نویی آن را برطرف می‌کند.

این کارشناس فوتبال درباره شانس قهرمانی سپاهان نیز اظهار کرد: فکر می‌کنم در نیم فصل دوم اتفاق‌هایی می‌افتد و جدول به این شکل نمی‌ماند.  

ماجدی درباره مشکلات ذوب آهن در نیم فصل نخست و ناکامی این تیم در زدن گل، تاکید کرد: یکی از مشکلات ذوب آهن نبود بازیکن تمام کننده است. آن‌ها موقعیت خلق می‌کنند اما موفق به گلزنی نمی‌شوند. مشکل دیگر این تیم انتقال بازی ار حمله به دفاع است؛ در واقع آن‌ها در هنگام بازگشت از حمله خیلی دیر به پشت توپ می‌رسند و به دفاع می‌پردازند. آن‌ها اشکالاتی دارند که امید نمازی عزیز با تجربه و تخصص خود آن‌ها را برطرف می‌کند.

این عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال درباره نتیجه جلسه اخیر کمیته فنی و توضحیات عباس چمنیان درباره نتایج تیم ملی نوجوانان اظهار کرد: ریاست کمیته فنی بر عهده آقای محصص است. خروجی‌ها و صحبت‌ها باید از طریق آقای محصص انجام شود. من یک عضو هستم و من نظرات شخصی خودم را در اختیار آقای چمنیان و اعضای کمیته گذاشتم. با این حساب ترجیح می‌دهم آقای محصص به عنوان رییس کمیته مباحث را مطرح کنند تا شاهد نظرات متفاوت از این کمیته نباشیم.

او خاطرنشان کرد: همان‌طور که دوست ندارم کسی در حیطه کمیته آموزش دخالت نکند، نباید درباره کمیته‌ای که سخنگو یا رییس آن نیستم، صحبت کنم. ما نباید در مسائل کمیته‌های دیگر دخالت کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری