کد خبر: ۲۱۲۲۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان با مزاح به ماجرای استعفای سال گذشته سعد حریری، نخست وزیر لبنان در کشورش اشاره کرد. ولیعهد عربستان گفت: «نخست وزیر سعد حریری دو روز در عربستان می ماند و امیدوارم شایعه پخش نکنید که او به گروگان گرفته شده است.» سعد حریری، نخست وزیر لبنان سال گذشته در عربستان به طور ناگهانی از سمت خود استعفاء کرد.
محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان روز چهارشنبه با مزاح به ماجرای استعفای سال گذشته سعد حریری، نخست وزیر لبنان در کشورش اشاره کرد.

ولیعهد عربستان در سخنان خود در نشست سرمایه گذاری ریاض با لحنی مزاح انگیز تاکید کرد که نخست وزیر لبنان پس از شرکت در این اجلاس می تواند عربستان را ترک کند.

ولیعهد عربستان گفت: «نخست وزیر سعد حریری دو روز در عربستان می ماند و امیدوارم شایعه پخش نکنید که او به گروگان گرفته شده است.»

سعد حریری، نخست وزیر لبنان سال گذشته در عربستان به طور ناگهانی از سمت خود استعفاء کرد. وی که دارای تابعیت عربستان است کناره گیری خود از نخست وزیری لبنان را در یک سخنرانی تلویزیونی اعلام کرد.

سعد حریری پس از مدتی در نهایت با میانجیگری فرانسه توانست خاک عربستان را ترک کند.

سخنان مزاح انگیز ولیعهد عربستان در حالی بیان شد که ریاض در روزهای اخیر بر سر ماجرای قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد حکومت عربستان تحت فشار جامعه بین المللی قرار دارد.

خبرگزاری رویترز به نقل از هشت منبع غربی و عربی گزارش داده است که سعد حریری در جریان اقامت سال گذشته اش در عربستان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری