کد خبر: ۲۱۱۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
»
سیدعبدالحمید احمدی در دل‌نوشته‌ای یاد بهرام شفیع را گرامی داشت.

به گزارش اعتدال، احمدی نوشت: دریافت خبری تلخ و ناگوار در شامگاه سه شنبه هفدهم مهرماه و در انتهای یک روز کاری پرمشغله بسیار تاسف برانگیز و جانسوز بود.

"بهرام شفیع" دوست و همکار صمیمی و قدیمی که بیش از سی سال با نگاه پر از لطف و کلام محبت‌آمیز و اخلاق و منش انسانی و برادرانه اش مأنوس بودیم یکباره و ناگهانی از دیار فانی رخت برکشید و به دیدار معبود شتافت تا دوستان و دوستدارانش در حسرت یک نگاه و دیداری دیگر باقی بمانند.

او که نامش با رسانه و ورزش و مردم پیوندی عمیق داشت و فراتر از سه دهه از قاب تلویزیون با مردم از ورزش سخن گفت توانست در جایگاه یک شخصیت ارشد رسانه‌ای گام های مؤثر و ارزشمندی برای اعتلای ورزش ایران برداشته و نام نیکی برای خود در نزد اهالی ورزش به یادگار بگذارد.

بهرام شفیع علاوه بر مسئولیت رسانه‌ای در عرصه مدیریت ورزشی نیز سالها برای اعتلای ورزش هاکی کشور تلاشی خستگی ناپذیر داشت و در این منصب نیز توفیقات قابل توجهی را نصیب ورزش کشور نمود که این افتخارات نیز در تاریخ این رشته ورزشی همواره ثبت و ضبط خواهد بود.

به یقین تحمل این ضایعه و وداع با یکی از چهره‌های مؤثر و موفق رسانه‌ای کشور در سه دهه اخیر برای جامعه بزرگ ورزش و به ویژه اهالی رسانه و تلویزیون بسیار سخت و سنگین خواهد بود و مطمئنا" مردم دوستدار ورزش و همکاران استاد بهرام شفیع برای پاسداشت خدمتگزاری صادقانه‌اش حق مطلب را ادا خواهند کرد و با حضور پرشور و گسترده در مراسم تشییع و یادبود آن فقید سعید تسلی بخش خانواده محترم و بازماندگان عزیزش خواهند بود.

سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز
مرده آنست که نامش به نکویی نبرند
ان‌شالله روحش هماره در جوار رحمت الهی شاد باد.
سیدعبدالحمید احمدی
١٧ مهر 1397


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: