کد خبر: ۲۱۱۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
»
همزمان با هفته ملی و روز جهانی کودک شهردار منطقه 19 با جمعی از کودکان و نوجوانان در سالن کنفرانس این منطقه دیدار کرد
همزمان با هفته ملی و روز جهانی کودک شهردار منطقه 19 با جمعی از کودکان و نوجوانان در سالن کنفرانس این منطقه دیدار کرد

به گزارش اعتدال به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، در این دیدار صمیمی که در راستای اجرای طرح شهر دوستدار کودک برگزار شد، جمعی از دانش آموزان مدرسه شاهد اطهر و کودکان پیش دبستانی در دفتر شهردار منطقه حضور یافتند.

کودکان و نوجوانان با ابراز رضایت از اجرای چنین طرحی درمورد مشکلات و معضلاتی چون فرهنگ سازی برای حفظ محیط زیست، رسیدگی به وضعیت سد معبر، ارائه امکانات رفاهی و خدماتی با توجه به ساخت و ساز مجتمع ها در سطح منطقه و... به گفتگو و ارائه پیشنهاد در حضور شهردار منطقه پرداختند.

در ادامه علی توکلی شهردار منطقه 19 ضمن خوش آمدگویی و تبریک مناسبت هفته ملی و روز جهانی کودک از احساس مسئولیت کودکان و نوجوانان نسبت به سرنوشت شهر، منطقه و محل زندگی خود ابراز خرسندی کرد.

وی با تأکید بر اهمیت مشارکت دانش آموزان در مدیریت شهری خاطر نشان کرد: جای شکر داردکه رشد فکری و ذهن شما بسیار عمیق است و با توجه به شعار شهرداری تهران شهر زیست پذیر شهروند مشارکت پذیر تصمیم گیری و مشارکت شهروندان در این امر بسیار ارزشمند خواهد بود.

شهردار منطقه 19 با تأکید بر اینکه سرنوشت کشور با وجود مردم آن سرزمین رقم می خورد یادآور شد: فرهنگ سازی برای جلب مشارکت مردمی و احساس مسئولیت در مدیریت شهری جاری و ساری شود.

توکلی با بیان اینکه کودکان و نوجوانان این منطقه شهرداری منطقه 19 را خانه امن خود بدانند برپیگیری و پاسخگویی به مطالبات برحق آنها تأکید کرد و خواستار ادامه این دیدار ها برای اظهار نظر در مدیریت بهتر امور منطقه شد.

گفتنی است در این دیدار ضمن اجرای سرود توسط کودکان با اهدای هدیه از سوی شهردار منطقه از آنها تقدیر شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ