کد خبر: ۲۱۰۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
»
سرمربی منچسترسیتی معتقد است تنها بازیکنان یونایتد می‌توانند مورینیو را قضاوت کنند.
سرمربی منچسترسیتی معتقد است تنها بازیکنان یونایتد می‌توانند مورینیو را قضاوت کنند.

به‌ گزارش ‌اعتدال ‌و ‌به نقل از دیلی میل، شکست دور از انتظار منچستریونایتد برابر برایتون و تاتنهام باعث انتقادات زیادی از بازیکنان این تیم و ژوزه مورینیو شده است. 

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی درباره نتایج ضعیف همتای خود در یونایتد گفت: البته که ما مربیان به خاطر قهرمانی‌هایی که کسب می کنیم مورد ارزیابی قرار می‌گیریم. اگر قهرمان شوید به شما پیشنهاد می‌دهند و می‌توانید کار کنید. من سعی نمی‌کنم مربی‌ها را به خاطر قهرمانی‌های‌شان مورد ارزیابی قرار دهم. کارهایی که ژوزه تاکنون در دنیای مربیگری انجام داده است فوق‌العاده بوده و من کلاهم را برای او بر می‌دارم. هیچ شکی درباره کیفیت او وجود ندارد. چه در گذشته و چه در حال من هیچ وقت به توانایی‌های مورینیو شک نکردم.

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی که فصل قبل تیمش با ۱۹ امتیاز اختلاف با همشهری خود یونایتد قهرمان لیگ شد ادامه داد:‌ همه چیز در قهرمانی خلاصه نمی‌شود. من هم قهرمانی‌های زیادی دارم ولی شاید خیلی از این‌ها به خاطر حضور بازیکنان بزرگ و تیم‌های خوبی بوده است که من هدایت آن‌ها را بر عهده داشتم. بعضی وقت‌ها مربیانی هستند که قهرمانی ندارند ولی بسیار خوب و حرفه‌یی عمل می کنند. درباره شرایط الان یونایتد هم خود بازیکنان باید قضاوت کنند و رسانه‌ها خیلی چیزها در داخل تیم را نمی‌دانند و نمی‌توانند قضاوت درستی داشته باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: