کد خبر: ۲۰۷۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
به نظر می رسد که ویلیان، ستاره برزیلی چلسی در نهایت راهی منچستریونایتد خواهد شد و نه بارسلونا.
به نظر می رسد که ویلیان، ستاره برزیلی چلسی در نهایت راهی منچستریونایتد خواهد شد و نه بارسلونا.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، ویلیان از هفته ها پیش به منچستریونایتد لینک شده بود و همه در انتظار پیوستن او به این باشگاه پیش از جام جهانی بودند ولی این اتفاق رخ نداد. او اعلام کرده بود که تمام تمرکزش روی بازی های برزیل در جام جهانی خواهد بود اما پس از شکست 2-1 سلسائو برابر بلژیک و حذف این تیم در یک چهارم نهایی، بار دیگر پرونده ویلیان به جریان افتاد.

هفته گذشته اعلام شد که یونایتد برای جذب ویلیان رقیبی چون بارسلونا را پیش رو دارد و حتی کاتالان ها پیشنهادی 55 میلیون یورویی نیز به چلسی ارئه داده اند که رد شده است.

در همین رابطه امروز نشریه سان ادعا کرد که مسئولان یونایتد از جذب ویلیان اطمینان دارند و معتقدند که کار انتقال او وارد فاز نهایی شده است. به این ترتیب باید شیاطین سرخ را پیروز نبرد با بارسلونا برای به خدمت گرفن ویلیان دانست.

این در شرایطی است که در چلسی هنوز مشخص نیست که کونته در پست خود باقی می ماند یا ساری جایگزین او خواهد شد. در واقع  آبراموویچ قصد اخراج کونته و جایگزینی مائوریتزیو ساری را دارد اما غرامت 9 میلیون پوندی ای که باید به کونته پرداخت کند، باعث شده تا فعلا همه چیز معلق باقی بماند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: