کد خبر: ۲۰۷۳۴۹
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
در شرایط کنونی دولت علاوه بر اینکه باید صراحتا با مردم در خصوص فشارها صحبت کند باید ارتباط خود با مراجع تقلید را هم افزایش دهد.
یک عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به سفر رییس دفتر رییس‌جمهور به قم آن را در راستای اقداماتی که رییس‌جمهور آن را فشار برای استعفای خود می‌داند تفسیر کرد و گفت:‌ در شرایط کنونی دولت علاوه بر اینکه باید صراحتا با مردم در خصوص فشارها صحبت کند باید ارتباط خود با مراجع تقلید را هم افزایش دهد.

محمدرضا بادامچی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با تاکید بر این موضوع که رییس‌جمهور باید سکوت را کنار گذاشته و مشکلات و موانع پیش روی خود و دولت را با مردم در میان بگذارد، گفت:‌متاسفانه طیفی وجود دارد که تنها رییس‌جمهور را مسبب مشکلات و معضلات جامعه می‌داند و می‌خواهد رییس‌جمهور را ناکارآمد جلوه دهد، در حالیکه این موضوع از واقعیت به دور است و ما نمی‌توانیم تمام مشکلات را به گردن رییس‌جمهور بیندازیم.

وی افزود:‌ همانطور که مقام معظم رهبری هم عنوان کردند باید هر سه قوه با همکاری هم تلاش کنند تا مشکلات بوجود آمده رفع شود. 

این عضو فراکسیون امید در خصوص درخواست نمایندگان مجلس از دولت برای ترمیم کابینه هم گفت:‌ معتقدیم در صورت محقق شدن این خواسته کمک بزرگی به حل مشکلات خواهد شد و اگر با توجه به التهابات اقتصادی که در چند ماه اخیر در جامعه به وجود آمده رییس‌جمهور بپذیرد که در همکاری با برخی از اعضای تیم اقتصادی خود تجدیدنظر کند، این می‌تواند تاثیر مطلوبی بر جامعه داشته باشد و این پیام را دارد که رییس‌جمهور برای حل مشکلات مصمم است.

بادامچی ادامه داد:‌ البته نباید اینگونه باشد که برخی افراد که اهداف دیگری را دنبال می‌کنند، بتوانند با تحت فشار قرار دادن دولت به امیال و خواسته‌های خود برسند. 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری