کد خبر: ۲۰۶۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
»
یورو ‌اسپورت در گزارشی به دفاع مستحکم تیم ملی فوتبال ایران و بازیکنان با استعدادش اشاره کرد.
یورو ‌اسپورت در گزارشی به دفاع مستحکم تیم ملی فوتبال ایران و بازیکنان با استعدادش اشاره کرد.

به‌ گزارش ‌اعتدال و ‌به نقل از یورو ‌اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برای پنجمین‌بار باید در جام جهانی حاضر باشد و این بار اصلا کار آسانی ندارد چون باید برابر تیم‌هایی هم‌چون ‌اسپانیا قهرمان پیشین جهان، پرتغال قهرمان یورو ۲۰۱۶ و مراکش بازی کند.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران با قدرت و شایستگی توانست جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد . نکته مهم برای تیم‌ ‌ملی این است که آن‌ها بدون شکست در بازی‌های مرحله مقدماتی توانستند جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به دست بیاورند.

حضور کارلوس کی‌روش خیلی به موفقیت تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران کمک کرده است. او با تجربه بالا و مثال زدنی خود ترکیبی قابل احترام از ایران ایجاد کرده است.

در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران نمی‌توان به راحتی از نام دو بازیکن گذشت. سردار آزمون و سعید عزت اللهی، دو بازیکنی هستند که در عین جوانی عملکرد خوبی ارائه دادند و درخشش آزمون برابر تیم‌هایی هم‌چون بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید به خوبی سطح توانایی او را نشان می‌دهد.

هم‌چنین عزت اللهی که در تیم‌های رده پایه اتلتیکومادرید بازی کرده است، جوان‌ترین گلزن تاریخ تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران محسوب می‌شود.

به‌ گزارش ‌ایسنا، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در دوره‌های گذشته جام جهانی نتوانست جواز حضور به دور دوم را به دست بیاورد، ولی اکنون با دفاع آهنین و بازیکنان با استعداد هم‌چون سردار آزمون و علیرضا جهانبخش می‌توان امیدوار بود که ایران در پنجمین حضور خود در جام جهانی به دور بعد بتواند راه یابد. آن‌ها برای رسیدن به این کار باید مراکش را در مرحله نخست شکست دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: